Film 360 stopni ze środka pokazu fajerwerków robi wrażenie

Film 360 stopni ze środka pokazu fajerwerków robi wrażenie

Film 360 stopni ze środka pokazu fajerwerków robi wrażenie
Monika Homan
31.12.2018 10:48, aktualizacja: 31.12.2018 11:48

Dziś Sylwester, w wielu miastach o północy przywitamy Nowy Rok hucznymi pokazami fajerwerków. Przywykliśmy do oglądania ich z dołu, ale udostępniony ostatnio na Facebooku film pokazuje, jak wyglądają kolorowe wybuchy w samym ich środku.

Dziś wieczorem większość z nas będzie świętować nadejście nowego roku. Pomimo tego, że lista miast, które rezygnują z pokazu sztucznych ogni o północy jest coraz dłuższa, wciąż uwielbiamy na nie patrzeć.

Nic w tym dziwnego, przecież kolorowe pokazy sztucznych ogni bywają naprawdę zjawiskowe i wprawiają w marzycielski nastrój. Wszyscy dobrze wiemy, jak wyglądają one z perspektywy ziemi. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda pokaz fajerwerków "od środka"?

Na profilu Maxa Richtera na Facebooku pojawił się film 360 stopni, który pokazuje, jak wygląda pokaz pirotechniczny widziany od środka. Na dronie DJI M600 Max zamocował kamerę Insta360 Pro 2 i takim zestawem wleciał w sam środek wybuchających sztucznych ogni. Film robi wrażenie i pozwala spojrzeć na fajerwerki z nieco innej perspektywy.

[h4][url=https://slack-redir.net/link?url=https%3A%2F%2Fwww.research.net%2Fr%2FKT98DX9] Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)