Film z San Francisco i muzyka z "Blade Runnera" to idealne połączenie

Film z San Francisco i muzyka z "Blade Runnera" to idealne połączenie
Marcin Watemborski

14.09.2020 05:48, aktual.: 26.07.2022 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na YouTube pojawił się genialny filmik. Operator drona nagrał to, jak wygląda obecnie San Francisco. Klimat miasta z łuną od ognia oraz muzyką Hansa Zimmera zapiera dech w piersi. Aż nie chce się wierzyć, że to nie produkcja z Hollywood.

Na zachodnim wybrzeżu USA szaleją dzikie pożary, które pochłaniają coraz większe tereny. Ogień jest tak ogromy i silny, że emitowane przez niego światło przyćmiewa jupitery wielkich miast, jak San Francisco (Kalifornia) czy Portland (Oregon). Niemal od razu internauci skojarzyli obrazy tych metropolii z klimatem filmu "Łowca Androidów", który pokazywał świat przyszłości w ciemnych barwach.

Kwestią czasu było to, by ktoś postanowił nagrać wideo, oddające nastrój. Tak też się stało. Dokonał tego Terry Tsai z San Francisco do filmu nagranego przez internautę DoctorSbaitso dodał muzykę napisaną przez Hansa Zimmera do filmu "Blade Runner 2049". Efekt? Doskonały!

Blade Runner: San Francisco

W ciągu zaledwie 2 dni nagranie zobaczyło pół milion ludzi, gdzie oryginalny filmik jedynie ponad 70 tysięcy. Wśród komentarzy znalazły się wypowiedzi, że "żyjemy w świecie niskobudżetowego Blade Runnera, którego możemy nazwać… Cyberpunkiem 2020".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)