Film z San Francisco i muzyka z "Blade Runnera" to idealne połączenie

Film z San Francisco i muzyka z "Blade Runnera" to idealne połączenie

Film z San Francisco i muzyka z "Blade Runnera" to idealne połączenie
Marcin Watemborski
14.09.2020 05:48, aktualizacja: 26.07.2022 14:45

Na YouTube pojawił się genialny filmik. Operator drona nagrał to, jak wygląda obecnie San Francisco. Klimat miasta z łuną od ognia oraz muzyką Hansa Zimmera zapiera dech w piersi. Aż nie chce się wierzyć, że to nie produkcja z Hollywood.

Na zachodnim wybrzeżu USA szaleją dzikie pożary, które pochłaniają coraz większe tereny. Ogień jest tak ogromy i silny, że emitowane przez niego światło przyćmiewa jupitery wielkich miast, jak San Francisco (Kalifornia) czy Portland (Oregon). Niemal od razu internauci skojarzyli obrazy tych metropolii z klimatem filmu "Łowca Androidów", który pokazywał świat przyszłości w ciemnych barwach.

Kwestią czasu było to, by ktoś postanowił nagrać wideo, oddające nastrój. Tak też się stało. Dokonał tego Terry Tsai z San Francisco do filmu nagranego przez internautę DoctorSbaitso dodał muzykę napisaną przez Hansa Zimmera do filmu "Blade Runner 2049". Efekt? Doskonały!

Blade Runner: San Francisco

W ciągu zaledwie 2 dni nagranie zobaczyło pół milion ludzi, gdzie oryginalny filmik jedynie ponad 70 tysięcy. Wśród komentarzy znalazły się wypowiedzi, że "żyjemy w świecie niskobudżetowego Blade Runnera, którego możemy nazwać… Cyberpunkiem 2020".

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)