Filmik zaręczynowy z zaskoczenia. Jego narzeczona niczego się nie spodziewała

Filmik zaręczynowy z zaskoczenia. Jego narzeczona niczego się nie spodziewała

Filmik zaręczynowy z zaskoczenia. Jego narzeczona niczego się nie spodziewała
Marcin Watemborski
13.08.2018 13:11, aktualizacja: 13.08.2018 15:11

Filmowiec Matthew Paquette postanowił zabrać swoją dziewczynę Clarę(teraz już narzeczoną) na szybki wypad do wesołego miasteczka. Dziewczyna nie spodziewała się oświadczyn, ale chłopak wszystko zaplanował. Z ukrycia został nakręcony świetny klip!

Matthew i jego narzeczona Clara poznali się 2 lata temu. Jedno z ich najwcześniejszych wspomnień to wspólne pójście na diabelski młyn. Od tamtego czasu w trakcie karnawału, para nagrywa pamiątkowy filmik z tego miejsca. W tym roku nie mogło być inaczej. Matt ”wkręcił” Clarę, że jadą nagrać kolejny klip.

Cinematic Carnival Proposal On Ferris Wheel... She Had No Idea!

Właściwie – tak też było. Ich znajomy kręcił wszystko z ukrycia. Dziewczyna nie spodziewała się tego, co miało się wydarzyć. Wszystko zostało zarejestrowane na kamerze RED Scarlet-W z obiektywem Sigma 24 mm f/1.4. Oprócz uroczego spaceru i korzystanie z rozrywek, oferowanych przez wesołe miasteczko, para udała się w miejsce, w którym siedzieli po raz pierwszy.

417857473941493618

Na diabelskim młynie Matt przypomniał dziewczynie to miejsce. W momencie, gdy wyznał jej miłość i powiedział, że chce spędzić z nią całe życia, Clara się rozpłakała i nie mogła uwierzyć w szczęście, które ją spotkało. Oczywiście zgodziła się zostać żoną Matta! Na dodatek – wszystko jest uwiecznione na filmiku. Taka pamiątka na pewno jeszcze nie raz wróci do zakochanych.

417857473941624690
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)