Flash do aparatów w komórkach

Flash do aparatów w komórkach
Kepifil

18.07.2008 10:02, aktual.: 02.08.2022 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aparat w telefonie komórkowym jest świetny do fotografowania wszystkich tych ulotnych chwil w których się znaleźliśmy. Niestety ma on też swoje wady. Najczęściej aparaty w komórce nie są wyposażone w lampę błyskową, a jeśli już są to słabej jakości diody LED, które niedostatecznie dobrze doświetlają fotografowaną scenę.

Co to jest flash?

Flash to urządzenie, które służy do sztucznego wytwarzania światła. Służy przede wszystkim do tego, by doświetlić scenę, w tym przypadku tę, którą chcemy sfotografować. Nowoczesne aparaty są często wyposażone w automatyczne lampy błyskowe, ale co z telefonem?

Flash w telefonie komórkowym?

Aparat w telefonie komórkowym jest świetny do fotografowania wszystkich tych ulotnych chwil, w których się znaleźliśmy. Niestety ma on też swoje wady. Najczęściej aparaty w komórce nie są wyposażone w lampę błyskową, a jeśli już są to słabej jakości diody LED, które niedostatecznie dobrze doświetlają fotografowaną scenę.

Rozwiązaniem tego problemu jest urządzenie "phlash", przeznaczone do tego typu aparatów. Jak twierdzą producenci, urządzenie daje dwunastokrotnie jaśniejsze światło niż zwykły flash w telefonie. Dzięki niemu będziemy mogli więc robić jaśniejsze zdjęcia bez względu czy znajdujemy się w pomieszczeniu, czy na zewnątrz.

Urządzenie jest wielkości 5 złotowej monety o okrągłym kształcie, które możemy przylepić do naszego telefonu komórkowego bądź doczepić jako brelok do telefonu, bądź zawiesić na szyję. Cena urządzenie to niespełna 30 dolarów.

Źródło: phoneplash

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)