Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 07

Kepifil

31.03.2008 17:07, aktual.: 02.08.2022 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

23 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by scottttt

Czy to zdjęcie jest prawdziwe? Czy nie jest może efekt pracy w programie graficznym? Z opisu fotografa wydaje się, że jednak nie. Zdjęcie zrobione Canonem EOS 400D [0.006 sek (1/160); f/8; 100]. Zdjęcie jest przykładem połączenia krajobrazu i portretu. Natchnęło mnie troszkę, może ja też w swoich zdjęciach pomieszam style i wyjdzie coś fajnego?

24 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by Mai An Hoa

25 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by KjellH photo

To bardzo kreatywna fotografia. Odbicie człowieka prawdopodobnie na deskach jakiegoś obiektu, może molo? Wydaje się człowiek ten próbuje się skądś wydostać. A może nie? No właśnie, fotografię tą można dowolnie interpretować, może nie zostanie ikoną fotografii, ale na pewno każdy kto ją zobaczy ją zapamięta.

26 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by Zeb Andrews

Bardzo lubię taką perspektywę, jednakże większość podobnych zdjęć nie niesie ze sobą ciekawych treści. W przypadku tej fotografii jest inaczej. Tabliczka na której napisane jest Only God. Living Hope Church, sugeruje bardzo wiele skojarzeń. Człowiek zaczyna myśleć i po swojemu interpretować, a przecież o to właśnie chodzi : )

27 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by cham128

Ciekawe studyjne zdjęcie. Pierwszym moim skojarzeniem gdy zboczyłem to zdjęcie było, że te ołówki gdzieś lecą prawie tak jak rakieta w kierunku przeciwnym niż ziemia. Jednak nie. To bardzo dobre zdjęcie studyjne! Ołówki zostały podświetlone od dołu, oraz użyta została mała głębia ostrości. Światło u spodu ołówków sprawia, że wyglądają jak obłoki wyrzuconego spalonego paliwa, a mała głębia ostrości sprawia, że miałem wrażenie, że zwykłe ołówki odlatują : ) Bardzo kreatywne zdjęcie

28 marca

photo sharing
photo sharing

Originally uploaded by suemoo4

Bardzo ciekawe zdjęcie. Z jednej strony skupiamy się na jednej osobie ale z drugiej widzimy całą rodzinę, jednak w sumie tylko i kształt który nam się rozmywa. Zacząłem się zastanawiać czy sam chciałbym mieć takie zdjęcie? Na pewno to zdjęcie zostało zrobione jako sesja poświęcona właśnie wyeksponowanemu maluszkowi więc...

29 marca

Obraz

Originally uploaded by KevinLoganPhoto

Zazwyczaj fotografuje się kwiaty od góry, przodu z boku, ale jakoś nie widzę często kwiatów z tyłu bądź z dołu. Dlatego właśnie to zdjęcie jest inne, jest ciekawe. Ponadto jest zrobione w studiu z bardzo ciekawym oświetleniem i delikatnie uchwyconym cieniem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)