Fotoblogia w nowej odsłonie (ale jeszcze nie teraz)

Fotoblogia w nowej odsłonie (ale jeszcze nie teraz)
Gniewomir Świechowski

24.05.2010 11:00, aktual.: 01.08.2022 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chcielibyśmy uprzedzić Was, że od jutra Fotoblogia pojawi się w nowej odsłonie. Kończymy właśnie pracę nad nową szatą graficzną oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności, które - mamy nadzieję - sprawią, że strona będzie dla Was jeszcze bardziej interesująca i przyjazna.

Aktualizacja: Ze względu na opinię wielu czytelników, którym nie podobają się planowane zmiany postanowiliśmy wstrzymać zmiany i wspólnie z wami znaleźć lepsze rozwiązanie. Przez najbliższe dni popracujemy z naszymi ekspertami, aby zaproponować wam inny ? niż ten na Gadżetomanii, wygląd ?streamu? bloga. Z chęcią weźmiemy też pod uwagę wasze propozycje, jak powinien wyglądać.

Zmiany planujemy przeprowadzić po północy, więc Fotoblogia może przez pewien czas być niedostępna dla czytelników. Rano będziecie mogli zapoznać się z nowym wyglądem bloga i funkcjonalnościami. Wiem, że większość internautów jest bardzo konserwatywna, gdy chodzi o wygląd ich ulubionych serwisów, jednak mam nadzieję, że się wam spodobają.

Uwagi, znalezione błędy i pomysły zamieszczajcie w komentarzach pod tym wpisem lub wysyłajcie na adres e-mail redakcja@fotoblogia.pl. Odpowiemy na wszystkie wasze wiadomości. Mam nadzieję, że pomożecie nam ulepszyć naszego bloga.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)