Fotograf potrącony przez samochód podczas wyścigu. Sytuacja wyglądała przerażająco

Fotograf potrącony przez samochód podczas wyścigu. Sytuacja wyglądała przerażająco

Fotograf został uderzony przez samochód.
Fotograf został uderzony przez samochód.
Źródło zdjęć: © Reddit
Marcin Watemborski
25.01.2023 12:49

Wyścigi NASCAR są wyjątkowo widowiskowe. Samochody pędzące po torze przykuwają spojrzenia i od razu kojarzą się z popularnymi seriami gier wideo. Nic dziwnego, że fotografowie tak chętnie odwiedzają te wydarzenia. Niestety idzie to w parze z niebezpieczeństwem, o czym przekonał się jeden śmiałek.

Fotograf wyścigów NASCAR został potrącony przez pędzący samochód. Do zdarzenia doszło na torze wyścigowym Irwindale Speedway w Kalifornii. To owalny tor o długości połowy mili, czyli ok. 800 metrów. Reporterowi nie pomogła żółta kamizelka.

Na filmie z Reddita widać, że fotograf odwrócił wzrok, gdy doszło do wypadku. Kręcący się samochód uderzył w barierkę, za którą stał mężczyzna. W efekcie fotograf został przygnieciony bagażnikiem auta. Na miejscu od razu pojawili się ratownicy i sprawdzili stan mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na szczęście okazało się, że nic poważnego mu się nie stało. Po 15 minutach spędzonych w ambulansie fotograf wrócił na swoje miejsce i dalej robił zdjęcia. Jedyne co, to narzekał na bolący bark. Miał naprawdę dużo szczęścia, ponieważ niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Dobrze, że fotograf stał za barierką, która zamortyzowała uderzenie.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)