Przypadkowo zarejestrował zaręczyny. Teraz szuka bohaterów zdjęcia

Przypadkowo zarejestrował zaręczyny. Teraz szuka bohaterów zdjęcia
Źródło zdjęć: © © Col Stinson / [Twitter](https://twitter.com/KingsmanCol/status/1023218926120050688)
Marcin Watemborski

03.08.2018 11:22, aktual.: 26.07.2022 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Col Stinson chciał zrobić zdjęcie zachodu słońca na greckiej wyspie Santorini. Oprócz tego, ujął przepiękną scenę oświadczyn na nadmorskiej skale. Sięgnął po media społecznościowe, by odnaleźć szczęśliwą parę.

Często, gdy jedziemy na wakacje robimy zdjęcia, na których pojawiają się przypadkowi ludzie. Przeważnie nie dzieje się tam nic specjalnego i nie zwracamy uwagi na dodatkowych kilku bohaterów, bo liczy się miejsce i pamiątka. Z drugiej strony – czasem może przydarzyć się coś niespotykanego. Taka historia spotkała Cola Stinsona.

Mężczyzna postanowił spędzić urlop na greckiej wyspie Santorini. Był przyjemny dzień, gdy słońce chyliło się ku zachodowi. Wymarzona sceneria na romantyczne zdjęcie zachodu słońca. Całość kadru została dopełniona nieoczekiwanym zdarzeniem – pojawiła się para, on uklęknął przed nią, Stinson zrobił zdjęcie. Teraz fotograf szuka szczęśliwców ze zdjęcia.

Col opublikował zdjęcie na Twitterze 28 lipca, a zostało ono udostępnione aż przez 12 tysięcy użytkowników. Niestety jeszcze nie udało mu się odnaleźć bohaterów tamtej romantycznej chwili.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)