Fotograf robił sobie 1 zdjęcie dziennie przez 20 lat. Wykazał się wytrwałością

Fotograf robił sobie 1 zdjęcie dziennie przez 20 lat. Wykazał się wytrwałością

Fotograf robił sobie 1 zdjęcie dziennie przez 20 lat. Wykazał się wytrwałością
Marcin Watemborski
14.01.2020 10:32, aktualizacja: 26.07.2022 15:02

Projekty, w których ludzie robią sobie zdjęcia codziennie przez kilka lat są niezwykle interesujące. Takie filmy poklatkowe pokazują jak czas na nas wpływa. To świetna pamiątka. O ile przeważnie to 5-6 lat, to w tym przypadku Noah Kalina robił selfie codziennie przez 20 lat! Szacunek za wytrwałość.

Noah Kalina zaczął swój projekt 11 stycznia 2000 roku. W 2006 opublikował film poklatkowy, pokazujący jak jego twarz zmieniła się prze 6 lat. Zrobił nim na internautach niemałe wrażenie – obecnie tamten timelapse ma prawie 30 milionów wyświetleń na YouTube.

Mężczyzna nie spoczął na laurach i postanowił kontynuować robienie sobie 1 zdjęcia każdego dnia. W nowym filmiku znalazło się aż 7263 klatek i to nie koniec. Można powiedzieć, że Kalina wrzucił po prostu aktualizację swojego przedsięwzięcia. Fotograf kontynuuje dzieło życia.

Noah takes a photo of himself every day for 20 years

Patrząc na to, że większość z nas ma problem z realizacją projektów 365, to Kalinie zdecydowanie należą mu się brawa za wytrwałość. Zrobienie sobie zdjęcia to ułamek sekundy, ale by nie zapomnieć o tym i robić je każdego dnia – bez względu na swoje samopoczucie oraz miejsce, w którym się znajdujemy, to już coś! Jestem bardzo ciekawy za ile lat zobaczymy kolejną aktualizację i czy Noah wytrwa w tym projekcie do końca życia.

Postępy projektu możecie obserwować na Instagramie, gdzie Noah wrzuca sklejki z aktualnymi zdjęciami.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)