Fotograf spędził 15 godzin wśród wilków i niedźwiedzi

Fotograf spędził 15 godzin wśród wilków i niedźwiedzi
Źródło zdjęć: © © Morten Hilmer / [YouTube](https://youtu.be/DoYbHeqEWBA)
Monika Homan

01.10.2018 11:49, aktual.: 01.10.2018 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fotografia dzikiej przyrody jest niezwykle ekscytująca, ale wymaga też sporo cierpliwości. Morten Hilmer spędził 15 godzin w czatowni fotografując dzikie niedźwiedzie i wilki.

Spędzanie czasu w okolicznościach przyrody i obcowanie z dzikimi zwierzętami to zawsze niezwykłe doświadczenie. Doskonale wiedzą to fotografowie, którzy specjalizują się w zdjęciach dzikich zwierząt. Zwykle oczekiwanie na dobre ujęcie i obserwowanie przyrody wymaga cierpliwości. Jednak wielogodzinne siedzenie w czatowni nie jest niczym nudnym.

Wildlife Photography - WOLVES and BEARS part 2 | Behind the scenes in the photo hide

Morten Hilmer, profesjonalny fotograf dzikiej przyrody, spędził 15 godzin w czatowni obserwując wilki i niedźwiedzie w Finlandii. Relację ze swojej przygody opublikował na YouTube. Ekscytacja, jaka mu towarzyszy podczas całego nagrania mówi sama za siebie.

Zazwyczaj Morten fotografuje Nikonem D5, jednak tym razem wykorzystał sprzęt Canona. W filmie fotograf zwraca uwagę, jak ważne jest doskonałe poznanie swojego sprzętu w tego typu fotografii i intuicyjne zmienianie parametrów.

Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu tego filmu mam ochotę spakować sprzęt do plecaka i spędzić kilka godzin w okolicznościach dzikiej przyrody.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)