Fotograf spędził 15 godzin wśród wilków i niedźwiedzi

Fotograf spędził 15 godzin wśród wilków i niedźwiedzi

Fotograf spędził 15 godzin wśród wilków i niedźwiedzi
Źródło zdjęć: © © Morten Hilmer / [YouTube](https://youtu.be/DoYbHeqEWBA)
Monika Homan
01.10.2018 11:49, aktualizacja: 01.10.2018 13:49

Fotografia dzikiej przyrody jest niezwykle ekscytująca, ale wymaga też sporo cierpliwości. Morten Hilmer spędził 15 godzin w czatowni fotografując dzikie niedźwiedzie i wilki.

Spędzanie czasu w okolicznościach przyrody i obcowanie z dzikimi zwierzętami to zawsze niezwykłe doświadczenie. Doskonale wiedzą to fotografowie, którzy specjalizują się w zdjęciach dzikich zwierząt. Zwykle oczekiwanie na dobre ujęcie i obserwowanie przyrody wymaga cierpliwości. Jednak wielogodzinne siedzenie w czatowni nie jest niczym nudnym.

Wildlife Photography - WOLVES and BEARS part 2 | Behind the scenes in the photo hide

Morten Hilmer, profesjonalny fotograf dzikiej przyrody, spędził 15 godzin w czatowni obserwując wilki i niedźwiedzie w Finlandii. Relację ze swojej przygody opublikował na YouTube. Ekscytacja, jaka mu towarzyszy podczas całego nagrania mówi sama za siebie.

Zazwyczaj Morten fotografuje Nikonem D5, jednak tym razem wykorzystał sprzęt Canona. W filmie fotograf zwraca uwagę, jak ważne jest doskonałe poznanie swojego sprzętu w tego typu fotografii i intuicyjne zmienianie parametrów.

Nie wiem jak wy, ale ja po obejrzeniu tego filmu mam ochotę spakować sprzęt do plecaka i spędzić kilka godzin w okolicznościach dzikiej przyrody.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)