Fotograf uratował boksera. Ten nokaut zwalił go nie tylko z nóg

Fotograf uratował boksera. Ten nokaut zwalił go nie tylko z nóg

Fotograf uratował boksera. Ten nokaut zwalił go nie tylko z nóg
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
18.05.2022 10:44, aktualizacja: 26.07.2022 13:18

Fotograf znajdujący się przy ringu uratował boksera przed poważnymi obrażeniami po tym, jak po brutalnym nokaucie został on przerzucony przez liny i wyrzucony z ringu.

Zawodnicy wagi supermuszej John "Scrappy" Ramirez i Jan Salvatierra spotkali się na ringu podczas gali Golden Boy Promotions, która odbyła się w sobotę 14 maja na Toyota Arena w Kalifornii. Podczas walki doszło do niecodziennego incydentu, w którym fotograf ocalił jednego z zawodników przed bolesnym i niebezpiecznym upadkiem z ringu.

Niepokonany Ramirez zadał Salvatierrze nokautujący cios, który sprawił, że ten dosłownie wyleciał przez liny w ostatniej minucie rundy otwierającej walkę. Na szczęście dla powalonego zawodnika przy ringu znajdował się zwinny fotograf, który w ostatniej chwili złapał spadającego pięściarza za tył głowy. Szybka reakcja uchroniła sportowca przed uderzeniem o twardą podłogę.

Pomimo paskudnego upadku, sędzia zaczął odliczanie, w którego trakcie niezidentyfikowany fotograf pomógł wtoczyć się meksykańskiemu zawodnikowi z powrotem na ring. Gdy ten stanął w końcu na nogi, sędzia Ivan Guillermo rzucił jedno krótkie spojrzenie na wstrząśniętego zawodnika, po czym zakończył walkę. Ramirezowi przyznano zwycięstwo, ale sprawy mogły potoczyć się znacznie gorzej dla Salvatierry, gdyby nie szybka reakcja fotografa.

Konrad Siwik, dziennikarz Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)