Fotograf został trafiony piłką podczas inauguracji meczu baseballowego

Fotograf został trafiony piłką podczas inauguracji meczu baseballowego

Fotograf został trafiony piłką podczas inauguracji meczu baseballowego
Paweł Ziemiński
30.05.2019 12:10, aktualizacja: 26.07.2022 15:47

Zdecydowanie nie chcielibyście być na miejscu Darrena Georgii, który fotografował pierwszy rzut meczu baseballowego. Było to oficjalne rozpoczęcie gry drużyn Royals i White Sox. Fotograf chciał być jak najbliżej i słono za to zapłacił.

”Jeśli twoje zdjęcie nie jest wystarczająco dobre, to nie byłeś wystarczająco blisko”. Te słowa Roberta Capy wziął sobie do serca fotograf sportowy Darren Georgia. 28 maja robił zdjęcia podczas inauguracji meczu baseballowego dwóch amerykańskich drużyn: Royals i White Sox. Podczas niej oberwał piłką prosto w obiektyw. Ten ruch został nazwany ”najgorszym pierwszym rzutem w historii”.

Worst first pitch ever? Photographer gets hit with ceremonial first pitch

Za rzut odpowiadała nieznana szerzej pracownica White Sox. Fotograf informuje, że on i jego aparat wyszli na szczęście z zajścia bez szwanku. Co więcej – Darren zrobił zdjęcie, zanim kobieta wypuściła piłkę z ręki. Z resztą - zobaczcie je poniżej.

Oczywiście takie rzeczy zdarzają się cały czas w świecie fotografii sportowej. Reporterzy pracujący na ”polu bitwy” muszą być przygotowani na różne sytuacje. Pomyślcie o fotografach rajdów samochodowych, którzy mają oczy dookoła głowy lub o kondycji tych fotografujących biegaczy.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)