Makro tematem czerwcowego Digital Camera Polska

Makro tematem czerwcowego Digital Camera Polska

Okładka czerwcowego DCP
Okładka czerwcowego DCP
Krzysztof Basel
01.06.2011 15:36, aktualizacja: 01.08.2022 14:39

Niedługo do kiosków trafi czerwcowy numer polskiej edycji magazynu "Digital Camera Polska". Oto zapowiedź oraz kilka screenów wprost z redakcji.

Tematem czerwcowego wydania magazynu "Digital Camera Polska" jest fotografia makro. Znajdziemy tam garść ciekawych, świeżych i  niesztampowych pomysłów na udane fotografie tego typu. Nie zabrakło też miejsca poświęconego zaletom filtrów polaryzacyjnych oraz fotografowaniu z wykorzystaniem obiektywów typu Tilt&shift. Interesująco zapowiada się artykuł prezentujący 10 kreatywnych pomysłów na letnie sesje.

W najnowszym numerze zamieściliśmy sylwetkę legendy Wietnamu, fotoreportera oraz rozmowy z mieszkającym na stałe w Berlinie portrecistą Gregorem Laubschem, a także znanym aktorem Wojtkiem Mecwaldowskim, który do tej pory skutecznie ukrywał się ze swoim zamiłowaniem do fotografii.

Tym razem w strefie sprzętu znajdziecie test lustrzanki Canon EOS 1100D oraz grupowy test 6 zaawansowanych i profesjonalnych lustrzanek. Redaktorzy szukali odpowiedzi na pytanie, czym najlepiej fotografować krajobrazy. Pamiętajcie też o płycie z kolejną częścią kursu Photoshopa.

  • Okładka czerwcowego DCP
  • Wywiad DCP
  • Test Canona 1100D
  • Temat numeru - makro
  • Sylwetki mistrzów
  • Shoot
[1/6] Okładka czerwcowego DCP
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)