Makro tematem czerwcowego Digital Camera Polska

Okładka czerwcowego DCP
Okładka czerwcowego DCP
Krzysztof Basel

01.06.2011 15:36, aktual.: 01.08.2022 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedługo do kiosków trafi czerwcowy numer polskiej edycji magazynu "Digital Camera Polska". Oto zapowiedź oraz kilka screenów wprost z redakcji.

Tematem czerwcowego wydania magazynu "Digital Camera Polska" jest fotografia makro. Znajdziemy tam garść ciekawych, świeżych i  niesztampowych pomysłów na udane fotografie tego typu. Nie zabrakło też miejsca poświęconego zaletom filtrów polaryzacyjnych oraz fotografowaniu z wykorzystaniem obiektywów typu Tilt&shift. Interesująco zapowiada się artykuł prezentujący 10 kreatywnych pomysłów na letnie sesje.

W najnowszym numerze zamieściliśmy sylwetkę legendy Wietnamu, fotoreportera oraz rozmowy z mieszkającym na stałe w Berlinie portrecistą Gregorem Laubschem, a także znanym aktorem Wojtkiem Mecwaldowskim, który do tej pory skutecznie ukrywał się ze swoim zamiłowaniem do fotografii.

Tym razem w strefie sprzętu znajdziecie test lustrzanki Canon EOS 1100D oraz grupowy test 6 zaawansowanych i profesjonalnych lustrzanek. Redaktorzy szukali odpowiedzi na pytanie, czym najlepiej fotografować krajobrazy. Pamiętajcie też o płycie z kolejną częścią kursu Photoshopa.

  • Okładka czerwcowego DCP
  • Wywiad DCP
  • Test Canona 1100D
  • Temat numeru - makro
  • Sylwetki mistrzów
  • Shoot
[1/6] Okładka czerwcowego DCP
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)