Fotografia noworodka otoczonego 1616 strzykawkami pokazuje poświęcenie matki

Fotografia noworodka otoczonego 1616 strzykawkami pokazuje poświęcenie matki

Fotografia noworodka otoczonego 1616 strzykawkami pokazuje poświęcenie matki
Monika Homan
24.05.2019 08:16, aktualizacja: 26.07.2022 15:48

Zdjęcie dwutygodniowej London różni się od typowych fotografii noworodków. Pokazuje długą drogę, jaką musiała przejść jej matka, żeby móc cieszyć się przyjściem na świat swojej córki.

Fotografia noworodkowa jest obecnie bardzo popularna. Dzieci rosną bardzo szybko, więc rodzice chcą mieć pamiątkę z czasu, kiedy ich pociechy są jeszcze malutkie.

Samantha Packer specjalizuje się w fotografii dziecięcej i rodzinnej. Praca z nowo narodzonymi dziećmi nie jest dla niej niczym nowym. Jednak prośba rodziców małej London zaskoczyła by każdego. Zamiast kolorowych gadżetów, kwiatków, wstążek i miękkich kocyków, Patricia and Kimberly poprosiły o ułożenie wokół dziecka serca ze… strzykawek.

To zdjęcie nie jest tylko kolejną uroczą fotografią małego dziecka. Wszystkie strzykawki mama dziewczynki uzbierała podczas czteroletniego leczenia hormonami i prób zapłodnienia metodą In vitro i mają symbolizować długą i bolesną drogę, którą przeszła matka dziewczynki, żeby móc urodzić własne dziecko.

  • 4 lata, 7 prób, 3 poronienia i 1616 zastrzyków - napisała pod zdjęciem Samantha, kiedy opublikowała je na Facebooku.

Zdjęcie szybko zyskało dużą popularność. Udostępniono je 56 tysięcy razy, a pod nim pojawiły się liczne komentarze. Wiele z nich napisały inne matki, które zapłodnione zostały metodą In-Vitro, lub kobiety które przechodzą właśnie tę niełatwą często drogę. Jedna z nich napisała:

To zdjęcie pokazuje tak wiele piękna i siły. Te zastrzyki to nie żart. Wykonuje osiem iniekcji dziennie i też planuję zrobić coś ze wszystkim uzbieranymi strzykawkami. Przekaż gratulacje mamie od jednej z kobiet, która ma podobna historię. Poronienie bliźniąt, martwo urodzone trojaczki i strata bliźniaka w obecnej ciąży. Powiedz jej, że jestem z nią. 2072 zastrzyki jak do tej pory.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)