Jak robić zdjęcia na ślubie? Oto 2,5 godziny darmowych warsztatów on-line

Jak robić zdjęcia na ślubie? Oto 2,5 godziny darmowych warsztatów on-line09.06.2021 12:42
Jak robić zdjęcia na ślubie? Oto 2,5 godziny darmowych warsztatów on-line

Taylor Jackson jest znanym na świecie fotografem ślubnym. Ma na swoim koncie setki uroczystości, a rocznie robi ich nawet 70. Oprócz tego jest też dobrym nauczycielem, więc aż żal by było nie skorzystać z 2,5 godzin rozbudowanej wiedzy.

W związku z opadającymi na całym świecie obostrzeniami dotyczącymi organizowania ślubów i wesel, warto ruszyć trochę swój biznes. Jeśli nie jesteście gotowi, by od razu wrócić do fotografowania, to dobrze będzie dowiedzieć się kilku nowych rzeczy.

Tu z pomocą przychodzi znany fotograf ślubny Taylor Jackson. Kanadyjski artysta postanowił nagrać skondensowany poradnik, który jest pełny fachowej wiedzy. Przez 2,5 godziny będziecie w stanie dowiedzieć się, jak zrealizować reportaż ślubny od początku do końca – w tym oczywiście przechodząc przez przygotowania, ceremonię i wesele. Nie zabrakło również informacji biznesowych. Jeśli zastanawiacie się, gdzie i jak pozyskać klienta – odpowiedź już czeka.

FREE 2.5 HOUR Wedding Photography Tutorial | Behind The Scenes at 10 Full Wedding Days

Film jest w języku angielskim, lecz klikając odpowiednią ikonę możecie włączyć napisy, a później w ustawieniach wybrać automatyczne tłumaczenie na język polski.

Fotografia ślubna to bardzo skomplikowana dziedzina, łącząca ze sobą bardzo wiele innych gatunków. Znajdziemy to dużo z fotoreportażu, fotografii portretowej, imprezowej, rodzinnej, a nawet koncertowej czy krajobrazowej. Po to, by dobrze zrealizować całe zlecenie, fotograf musi być bardzo elastyczny i posiadać ogromną wiedzę oraz tonę sprzętu. W końcu nie da się sfotografować wszystkiego jednym obiektywem czy lustrzanką.

W swoim poradniku, Taylor opowiada o różnych markach aparatów. Dotyka sprzętu Nikona, Canona, Fujifilm czy Sony. Podkreśla też to, czym się różnią i na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego korpusu. Dodatkowo podaje gotowe schematy działania oraz ustawienia, dzięki którym lepiej zrozumiecie specyfikę realizacji zleceń ślubnych.

Wisienką na torcie są sesje narzeczeńskie i ślubne. Te przeważnie odbywają się w innym terminie niż sama ceremonia. Jackson tłumaczy jak dobrze dograć zdjęcia oraz komunikować się z parą młodą. Od tego, jak będziecie się rozumieć z klientem zależy wasz sukces.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)