Fotograficzny przegląd sieci ? linki dnia

Fotograficzny przegląd sieci ? linki dnia

Fotograficzny przegląd sieci ? linki dnia
Fotograficzny przegląd sieci ? linki dnia
Mateusz Gołąb
04.11.2009 11:00, aktualizacja: 02.08.2022 09:37

Co dzisiaj ciekawego o fotografii znaleźliśmy w sieci?

  • **Test Sony Alfa A850 na slrclub.com, photocrati.com oraz photoreview.com.au.**Sony Alfa A850 to najtańsza lustrzanka z pełnoklatkową matrycą na rynku. Sam nie miałem jej w ręku, więc chętnie przeczytałem kilka jej testów znalezionych w sieci.
  • Przykładowe zdjęcia z D3s o czułości ISO 100-102400Jeśli już przy pełnoklatkowych lustrzankach jesteśmy, to z chęcią popatrzyłem również na zestawienie możliwości Nikona D3s w pełnym zakresie czułości.
  • FotoMix i FotoMorph, czyli proste programy za darmoNie ma co się martwić, jeśli nie jesteście magikami Photoshopa. Te dwa małe, proste oraz darmowe programy pozwolą na zmontowanie atrakcyjnego zdjęcia w kilka minut.
  • Czy to koniec lustrzanek?Tak przynajmniej przekonuje Ben Z. Gottesman z GearLog - długie, dużo komentarzy ale czyta się dobrze i wnioski ciekawe.
  • Króliczki Playboya 1953-2008Od razu ostrzegam - pod tym linkiem znajdziecie \gołe baby. Od lat 18. Do samych zdjęć podejdźmy zawodowo -  ciekawie przegląda się trendy w sposobie robienia rozbieranych sesji zdjęciowych na przestrzeni tylu lat.
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)