Fotograficzny second-hand na dwóch hektarach [wideo]

Fotograficzny second-hand na dwóch hektarach [wideo]
Ola Błażowska

27.04.2010 06:57, aktual.: 01.08.2022 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolekcjonerzy oraz miłośnicy fotograficznych białych kruków w weekend 5-6 czerwca mogą wziąć udział w niezwykle interesującym wydarzeniu. Po raz 47. w Bi?vres, miejscowości położonej 12 km na południe od Paryża, odbędzie się wielki jarmark fotograficzny. Na powierzchni dwóch hektarów stanie ponad 300 straganów ze starym i unikatowym sprzętem!

Podczas Bi?vres International Photo Fair wystawić może się każdy i to bez opłaty. Wydarzeniu przyświeca idea, by zgromadzić w jednym miejscu jak największą ilość fascynatów fotografii oraz kolekcjonerów. Jarmark, jak to tego typu miejsca, charakteryzuje się specyficznym towarem - często używanym, niejednokrotnie bardzo starym, ale przede wszystkim unikatowym. Aby przybliżyć atmosferę panującą w Bi?vres prezentujemy znaleziony na youtubie filmik z jarmarku w 2008 roku.

Jak widać, stoły wystawców obfitują nie tylko w sprzęt, ale także w albumy, poradniki, czy też same fotografie. W tym roku, na uczestników wydarzenia czekać będa również wykłady, seminaria i warsztaty.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)