Fotografka oswaja dzikie ptaki. Dosłownie jedzą jej z ręki

Fotografka oswaja dzikie ptaki. Dosłownie jedzą jej z ręki
Marcin Watemborski

31.12.2020 08:42, aktual.: 31.12.2020 09:42

Jocelyn Anderson kocha obcować z naturą, co doskonale pokazują filmiki, które nagrywa. Artystka upodobała sobie rejestrowanie dzikich ptaków jedzących jej z ręki w zwolnionym tempie. Te filmiki naprawdę koją nerwy.

Jocelyn Andreson często chodzi do parków, by po prostu odpocząć. Jednym z jej ulubionych zajęć jest karmienie ptaków, ale nie mówimy tu o rzucaniu im ziaren i patrzeniu, jak jedzą je z ziemi. Ta fotografka chce być z nimi bliżej.

Przy każdorazowym spacerze, artystka ma przy sobie ziarna, które kładzie na ręce i czeka, aż jakiś ptak podleci i potraktuje jej dłoń jak karmnik. O dziwo zdarza się to wyjątkowo często, a jako że Jocelyn profesjonalnie zajmuje się fotografią, nie może odpuścić sobie nagrania kojących filmików.

Hand-feeding Birds in Slow Mo - Red-bellied Woodpecker

W myśl tego, że "najlepszy aparat to ten, który masz w kieszeni", fotografka nagrywa filmiki w zwolnionym tempie przy użyciu swojego iPhone’a. Okazuje się, ze wszelkiego rodzaju małe ptaki w ogóle nie boją się stania przed obiektywem, a wolą koncentrować się na zajadaniu orzeszków i słonecznika z dłoni fotografki.

Więcej filmików znajdziecie na YouTube Jocelyn.

Hand-feeding Birds in Slow Mo - Black-capped Chickadees, Downy Woodpecker

Hand-feeding Birds in Slow Mo - Red-bellied Woodpecker

Hand-feeding Birds in Slow Mo - Red-bellied Woodpecker

Hand-feeding Birds in Slow Mo - Red-bellied Woodpecker, Chickadee

  • Slider item
[1/1]

[h4]Wybierz najlepszą technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!Wejdź na [url=https://imperatory.wp.pl/strona-glowna]imperatory.wp.pl[/url] i zagłosuj.[/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)