Fotografka podróżuje z suknią i robi przepiękne autoportrety

Fotografka podróżuje z suknią i robi przepiękne autoportrety

Fotografka podróżuje z suknią i robi przepiękne autoportrety
Źródło zdjęć: © © Anna Isabella Christensen / [Instagram (feed screenshot)](https://www.instagram.com/byannaisabella/)
Marcin Watemborski
11.02.2022 08:08, aktualizacja: 26.07.2022 13:49

Widziałem już kilka projektów dotyczących baśniowych zdjęć z sukniami w malowniczych miejscach, ale ten jest wyjątkowy. Anna Isabella Christensen robi zdjęcia sama, co pozwala jej żyć w zgodzie z naturą.

Anna Isabella Christensen pochodzi z Vancouver w Kanadzie. Jej największą miłością są: fotografia i poszukiwanie życiowej harmonii. Umożliwia jej to podróżowanie w poszukiwaniu przepięknych kadrów rodem wyjętych z baśni. Dzięki temu jest w stanie zachować zdrowego ducha i zdrowe ciało.

Wszystkie jej zdjęcia to autoportrety. Powstają w dość prosty sposób. Kobieta spędza weekendy podróżując z aparatem, statywem i wybraną suknią. Gdy znajdzie miejsce, które ją inspiruje i wypełnia spokojem, rozkłada sprzęt, wizualizuje sobie całą scenę i przystępuje do robienia zdjęć.

Anna wspomina, że cały proces wypełnia ją kreatywnością, co daje jej ogromne pokłady energii i szczęścia. Przez swoje zdjęcia artystka chce zwrócić uwagę na piękno i to, że człowiek może być jednością z przyrodą bez niszczenia jej. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to po prostu genialnie. Jestem zachwycony nie tylko krajobrazami, ale również całą koncepcją projektu.

Fotografka zwraca uwagę, że jej zdjęcia nie są w żaden sposób manipulowane. Wszystkie powstały na terenie Kanady i Danii. Na kilku kadrach zobaczymy również inną kobietę z rudymi włosami – jest to matka autorki projektu, co dodatkowo podkreśla wrażliwość samej Anny.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)