Fotografka pokazuje dorastanie psów w uroczy sposób. Nie sposób się im oprzeć

Fotografka pokazuje dorastanie psów w uroczy sposób. Nie sposób się im oprzeć

Fotografka pokazuje dorastanie psów w uroczy sposób. Nie sposób się im oprzeć
Źródło zdjęć: © © Alexandra Cearns / [Facebook](https://www.facebook.com/HoundstoothStudio/)
Marcin Watemborski
17.12.2020 12:50, aktualizacja: 17.12.2020 13:50

W zalewie wielu negatywnych informacji płynących ze świata, dobrze jest czasem się odprężyć i popatrzeć na coś zwyczajnie uroczego. Co może poprawić humor bardziej niż psy, a zwłaszcza szczeniaki. Alexandra Cearns zrobiła projekt, w którym pokazuje ich dorastanie.

Fotografia zwierząt jest dość trudną sztuką. Trzeba się nieźle napracować, by zrobić dobre zdjęcia tym bardziej, gdy pracujemy z ruchliwymi szczeniakami. Alexandra Cearns podjęła się realizacji projektu, w którym fotografuje te same psy dwukrotnie.

Pierwszy psi portret artystka robi, gdy zwierzę jest jeszcze szczeniakiem, a drugi, gdy już dorośnie. To zestawienie jest pełne przesłodkich zdjęć, które uświadamiają upływ czasu. Swoją drogą – są całkiem nieźle wykonane!

Alexandra Cearns zwraca uwagę na to, że ludzie posiadający małe zwierzęta robią im bardzo dużo zdjęć, lecz rzadko które są naprawdę dobre i oferuje im swoją pomoc. Miłośnicy psów na pewno docenią pracę tej artystki. Z resztą – kto nie chciałby takich portretów swojego zwierzaka w ramce? Są świetne!

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)