Fotografka straciła sprzęt warty prawie 50 tysięcy złotych przez linie lotnicze

Fotografka straciła sprzęt warty prawie 50 tysięcy złotych przez linie lotnicze

Fotografka straciła sprzęt warty prawie 50 tysięcy złotych przez linie lotnicze
Marcin Watemborski
22.06.2018 12:01, aktualizacja: 26.07.2022 17:59

Wiecie, jak to jest – kupujecie sprzęt przez długie lata, a później dbacie o niego jak najlepiej. Tak też robiła Michelle Frankfurter. Robiła, bo już nie ma o co dbać. Dzięki American Airlines straciła sprzęt warty w przeliczeniu prawie 50 tysięcy złotych.

Michelle Frankfurter jest fotoreporterką, która pracuje, jako wolny strzelec. Cały sprzęt, warty ok. 13 000 dolarów był jej – nie miała nic z żadnej redakcji. Fotografka odbywała kolejny lot, lecz przy odbiorze bagażu okazało się, że jej torby po prostu nie ma. Podróż zaczęła się w Phoenix, lecz pierwszy lot został odwołany. American Airlines zabukowało dla Michelle inny lot z przesiadką.

Fotografka oraz towarzysząca jej osoba z Czerwonego Krzyża mieli bagaż ze sobą podczas pierwszej części podróży. Niestety na bramce przy przesiadce, Michelle musiała nadać bagaż, ponieważ luki na pokładzie były już pełne. Fotografka protestowała i mówiła, że ma tam swój sprzęt. Miała go odebrać po lądowaniu, lecz to się nie stało. Producent z Czerwonego Krzyża również stracił bagaż.

Mimo tego, że Frankfurter miała ubezpieczony sprzęt wcześniej – tym razem ubezpieczenie wygasło. Fotografka nie odzyska ani centa z 13 000 dolarów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)