Fotokalendarz z własnych zdjęć - jakość nr 1 z Fotojoker

Fotokalendarz z własnych zdjęć - jakość nr 1 z Fotojoker
Redakcja Fotoblogia.pl

16.12.2013 13:55, aktual.: 26.07.2022 20:05

Rok 2013 właśnie dobiega końca - to dobry czas na stworzenie spersonalizowanego kalendarza na rok 2014!

Już za kilka dni spotkamy się przy wigilijnym stole. Spotkamy się z dawno niewidzianą rodziną, podzielimy się opłatkiem i rozjedziemy do własnych domów. Warto zostawić cząstkę siebie naszym najbliższym, a najlepszym sposobem będzie stworzenie kalendarza z naszymi wspólnymi zdjęciami.

Najbliżsi, spoglądając na darowany kalendarz ze zdjęć z Fotojoker, przez okrągłe 12 miesięcy będą wspominać nasze radosne, wigilijne spotkanie.

Najwyższa jakość produktów Fotojoker zapewni odpowiednią trwałość, więc nasz spersonalizowany produkt będzie wyglądał tak samo dobrze przez cały rok.

Kalendarz z własnymi zdjęciami ozdobi ściany mieszkania lub biura, przez co co dziennie będziesz miał ulubione zdjęcia obok siebie. Tego typu ozdoba to wspaniały sposób na upamiętnienie ważnych dla Ciebie chwil, a także znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Do wykonania kalendarza niezbędnych będzie od 12 do 15 fotografii. Z ulubionych odbitek cyfrowych wybierz te, które mają wspólny temat: przedstawiają dzieci, krajobrazy w różnych porach roku lub słynne zabytki. Teraz wystarczy przenieść je do jednego folderu zacząć projektować swój fotokalendarz na fotojoker.pl .Zamówienie trwa dosłownie kilka chwil przez Internet.

Możemy stworzyć zarówno kalendarze ścienne, jak i biurkowe w ogromnej liczbie formatów czy rodzajów papieru. Jest z czego wybierać.

Dodajmy do tego 20% zniżki - rewelacyjny prezent gwarantowany!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)