Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART

Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART
Krzysztof Basel

18.02.2012 13:16, aktual.: 26.07.2022 20:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

DeviantART i Fotolia łączą siły. W banku zdjęć Fotolia dostępnych jest ok. 3 000 obrazów stworzonych przez społeczność DeviantART.

DeviantART i Fotolia łączą siły. W banku zdjęć Fotolia dostępnych jest ok. 3 000 obrazów stworzonych przez społeczność DeviantART.

Kolekcja zdjęć oferuje artystyczne obrazy stockowe przeznaczone do wykorzystania komercyjnego. Dostępne są prace z różnych kategorii,  udostępnione przez fotografów z ponad 50 krajów. Nad wyborem czuwała grupa zawodowych fotoedytorów. Zdjęcia z deviantART mogą być przeglądane i pobierane przez użytkowników banku zdjęć w pojedynczych pobraniach lub w ramach abonamentu w standardowych cenach Fotolia.

Serwis DeviantART to chyba najbardziej popularne miejsce do dzielenia się swoimi pracami wśród entuzjastów sztuki i artystów. DeviantART zawiera ok. 200 milionów prac artystycznych i jego statystyki są nie mniej imponujące - serwis ma ponad 2,2 miliarda obejrzanych stron miesięcznie. Codziennie pojawia się tam ok. 1,5 miliona komentarzy wymienianych między 18 milionami użytkowników.

Obraz

To nie pierwszy przypadek, kiedy duży bank zdjęć czy agencja udostępniają prace z popularnego serwisu dla amatorów. Dobrym przykładem takiej współpracy jest Flickr.com oraz Getty Images. Jest to wyśmienita okazja do promowania dotychczas mało znanych zdjęć w szerszym, profesjonalnym gronie, a także szansa na zarobek dla twórców.

Kolekcja DeviantART na Fotolia jest dostępna pod linkiem http://www.fotolia.com/p/202869477.

Źródło: Fotolia

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)