Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART

Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART18.02.2012 13:16
Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART
Krzysztof Basel

DeviantART i Fotolia łączą siły. W banku zdjęć Fotolia dostępnych jest ok. 3 000 obrazów stworzonych przez społeczność DeviantART.

DeviantART i Fotolia łączą siły. W banku zdjęć Fotolia dostępnych jest ok. 3 000 obrazów stworzonych przez społeczność DeviantART.

Kolekcja zdjęć oferuje artystyczne obrazy stockowe przeznaczone do wykorzystania komercyjnego. Dostępne są prace z różnych kategorii,  udostępnione przez fotografów z ponad 50 krajów. Nad wyborem czuwała grupa zawodowych fotoedytorów. Zdjęcia z deviantART mogą być przeglądane i pobierane przez użytkowników banku zdjęć w pojedynczych pobraniach lub w ramach abonamentu w standardowych cenach Fotolia.

Serwis DeviantART to chyba najbardziej popularne miejsce do dzielenia się swoimi pracami wśród entuzjastów sztuki i artystów. DeviantART zawiera ok. 200 milionów prac artystycznych i jego statystyki są nie mniej imponujące - serwis ma ponad 2,2 miliarda obejrzanych stron miesięcznie. Codziennie pojawia się tam ok. 1,5 miliona komentarzy wymienianych między 18 milionami użytkowników.

417827505203198610

To nie pierwszy przypadek, kiedy duży bank zdjęć czy agencja udostępniają prace z popularnego serwisu dla amatorów. Dobrym przykładem takiej współpracy jest Flickr.com oraz Getty Images. Jest to wyśmienita okazja do promowania dotychczas mało znanych zdjęć w szerszym, profesjonalnym gronie, a także szansa na zarobek dla twórców.

Kolekcja DeviantART na Fotolia jest dostępna pod linkiem http://www.fotolia.com/p/202869477.

Źródło: Fotolia

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)