Fotopodróżnik pilnie poszukiwany! Niezwykły konkurs Fujifilm Polska

fot. Victor Nuno / Flickr
fot. Victor Nuno / Flickr
Kamila Dworniczak

30.11.2010 08:55, aktual.: 01.08.2022 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z lepszych ofert pracy może zaproponować amatorom fotografii koncern Fujifilm. Wystarczy wygrać konkurs na Fotopodróżnika. Tylko (aż) tyle. Gra warta świeczki, bo nagrodami są: podróż po świecie, sprzęt fotograficzny oraz 60 tys. złotych.

Konkurs jest częścią projektu o bardzo wdzięcznej nazwie ?Praca jak marzenie?. Coś w tym jest. Według oficjalnej strony Fujifilm Polska fotopodróżnik będzie odpowiedzialny za przetestowanie aparatów firmy podczas trwającej 3 miesiące niezwykłej podróży. Trasa zależy wyłącznie od zwycięzcy.

Organizator konkursu zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów wyprawy oraz wypłacania fotopodróżnikowi po 20 tysięcy złotych miesięcznie. O sprzęt też nie trzeba się martwić ? wszystko dostaniemy od Fujifilm. Chyba że ktoś ma coś przeciwko.

Niestety, konkurs jest wieloetapowy i nie wiadomo, jak długo potrwa. Na razie jednak nie warto martwić się o odległą przyszłość. Pierwszy etap właśnie się rozpoczął i potrwa do 9 stycznia. Co trzeba zrobić, żeby zgłosić swój udział? Wystarczy zalogować się w serwisie Fujifilm Polska.

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: fujifilm.pl.

Źródło: Fujifilm Polska

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)