Fotosik.pl – największy serwis do dzielenia się zdjęciami w Polsce
5 lat istnienia na rynku, ponad 55 milionów zdjęć, 40 tys. nowych zdjęć dziennie, 22 mln odsłon i 650 tys. zarejestrowanych użytkowników - oto Fotosik.pl – największy polski serwis umożliwiający dzielenie się zdjęciami.
href="http://fotoblogia.pl/images/2011/05/Zrzut-ekranu-2011-05-27-godz.-14.39.48.png">5 lat istnienia na rynku, ponad 55 milionów zdjęć, 40 tys. nowych zdjęć dziennie, 22 mln odsłon i 650 tys. zarejestrowanych użytkowników - oto Fotosik.pl – największy polski serwis umożliwiający dzielenie się zdjęciami.
Fotosik.pl, umożliwiający prezentowanie własnych fotografii i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami, rozbudował funkcjonalności serwisu. Intuicyjna nawigacja, usprawnione mechanizmy organizowania zdjęć oraz atrakcyjna estetycznie szata graficzna witryny zachęcają również nowych internautów, dla których pasją jest świat fotografii.
Jak działa Fotosik.pl?
Siłą największego polskiego serwisu społecznościowego poświęconego zdjęciom jest wygoda użytkowania serwisu oraz szeroki wachlarz rozbudowanych funkcjonalności, które usprawniają proces organizowania i prezentacji zdjęć. Fotosik umożliwia dzielenie się zdjęciami w sposób aktywny – użytkownik może nie tylko wgrywać zdjęcia bezpośrednio z urządzeń mobilnych dzięki MMS czy importować zdjęcia z innych platform, ale również prezentować zdjęcia na serwisach i blogach innych użytkowników oraz tworzyć własne fotofora dedykowane zaproszonym znajomym. Taka wielowymiarowa prezentacja zdjęć pozwala na dotarcie z własnymi zdjęciami do szerokiej grupy odbiorców.
Społeczność fotograficzna
Fotosik.pl to jednak nie tylko miejsce w którym w łatwy sposób można przechowywać i organizować własne zdjęcia – to przede wszystkim możliwość nawiązania znajomości z innymi miłośnikami fotografii.
Rankingi zdjęć, możliwość tworzenia prywatnych forów tematycznych, dodawania ocen i komentarzy oraz wyboru określonej tematyki zdjęć sprawiają, że dla użytkowników serwisu kontakt z nim nie jest jednorazową przygodą, lecz sposobem na wyrażanie siebie i utrzymywanie aktywnego kontaktu z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.