Freestylowe, delikatnie nasycone i surrealistyczne zdjęcia Chrisa Gordannera

Freestylowe, delikatnie nasycone i surrealistyczne zdjęcia Chrisa Gordannera

Chris Gordaneer to uznany fotograf reklamowy na co dzień pracujący i mieszkający w Toronto. Współpracuje z jednym z największych studiów fotograficznych w Kanadzie „Westsiede Studio".
Chris Gordaneer to uznany fotograf reklamowy na co dzień pracujący i mieszkający w Toronto. Współpracuje z jednym z największych studiów fotograficznych w Kanadzie „Westsiede Studio".
Źródło zdjęć: © © Chris Gordaneer / [www.chrisgordaneer.com](http://www.chrisgordaneer.com)
Marcin Falana
09.03.2015 08:39, aktualizacja: 09.03.2015 09:39

Chris Gordaneer to fotograf reklamowy, który wyrobił sobie swój styl używając miękkiej kolorystyki. Bez względu co fotografuje w jego zdjęciach jest pewien element dramatyzmu.

W czasie ostatnich 18 lat pracy Chris zdobył ponad 250 nagród. Wyrobił sobie rozpoznawalny styl, używając miękkiej kolorystyki. Fotografował w obu Amerykach, na Karaibach, Nowej Zelandii i w Europie.
W czasie ostatnich 18 lat pracy Chris zdobył ponad 250 nagród. Wyrobił sobie rozpoznawalny styl, używając miękkiej kolorystyki. Fotografował w obu Amerykach, na Karaibach, Nowej Zelandii i w Europie.© © Chris Gordaneer / [www.chrisgordaneer.com](http://www.chrisgordaneer.com)
Fotograf zajmuje się wieloma tematami od fotografii motoryzacyjnej przez sport, styl życia, portret do krajobrazu. Gordaneer wykonuje wiele zdjęć w studiu jednak woli pracować w plenerze.
Fotograf zajmuje się wieloma tematami od fotografii motoryzacyjnej przez sport, styl życia, portret do krajobrazu. Gordaneer wykonuje wiele zdjęć w studiu jednak woli pracować w plenerze.© © Chris Gordaneer / [www.chrisgordaneer.com](http://www.chrisgordaneer.com)
Gordaneer zafascynował się po raz pierwszy fotografią w wieku 18 lat. Zawsze był zainteresowany muzyką i malarstwem, więc postanowił spróbować swoich sił w fotografii. Nie skończył studiów, bo już na drugim roku zaczął współpracować z „Westside Studio".
Gordaneer zafascynował się po raz pierwszy fotografią w wieku 18 lat. Zawsze był zainteresowany muzyką i malarstwem, więc postanowił spróbować swoich sił w fotografii. Nie skończył studiów, bo już na drugim roku zaczął współpracować z „Westside Studio".© © Chris Gordaneer / [www.chrisgordaneer.com](http://www.chrisgordaneer.com)
Według niego na początku fotografowie naśladują styl innych fotografów z którymi współpracują. W czasie wspólnej pracy styl młodego fotografa idzie w tym samym kierunku, co jego mistrza. Jednak według Gordaneera to błąd, ponieważ każdy powinien pracować nad własnym stylem. „Zawsze podobały mi się miękkie kolory. Nie lubię ostrego, kontrastowego światła. Lubię kolory, które są delikatnie nasycone (…) Mój styl daje trochę surrealistyczne wrażenie” - mówi Chris Gordaneer.
Według niego na początku fotografowie naśladują styl innych fotografów z którymi współpracują. W czasie wspólnej pracy styl młodego fotografa idzie w tym samym kierunku, co jego mistrza. Jednak według Gordaneera to błąd, ponieważ każdy powinien pracować nad własnym stylem. „Zawsze podobały mi się miękkie kolory. Nie lubię ostrego, kontrastowego światła. Lubię kolory, które są delikatnie nasycone (…) Mój styl daje trochę surrealistyczne wrażenie” - mówi Chris Gordaneer.© © Chris Gordaneer / [www.chrisgordaneer.com](http://www.chrisgordaneer.com)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)