Fujifilm instax mini 11, czyli więcej funkcji i odświeżona bryła

Fujifilm instax mini 11, czyli więcej funkcji i odświeżona bryła

Fujifilm instax mini 11, czyli więcej funkcji i odświeżona bryła
Marcin Watemborski
26.02.2020 09:10, aktualizacja: 28.02.2020 12:43

Oprócz premiery Fujifilm X-T4, producent pokazał również nową wersję swojego aparatu natychmiastowego – Fujifilm instax mini 11. Został on wyposażony w automatykę ekspozycji, tryb makro oraz otrzymał nowe wdzianko w postaci bardziej opływowych kształtów.

Linia Fujifilm instax mini jest kierowana do wszystkich, którzy chcą mieć zdjęcia od razu. Aparaty świetnie sprawdzają się na imprezach, albo podczas codziennego użytkowania i zapisywania swoich wspomnień na natychmiastowych zdjęciach. Właśnie pojawił się nowy aparat z tej serii – Fujifilm instax mini 11.

Fujifilm instax mini 11 ma ten sam 60-milimetrowy obiektyw z 2 soczewkami, który znajdziemy w Fujifilm instax mini 9. Spokojnie, aparat został wyposażony w kilka nowych rzeczy, która sprawią, że jakość zdjęć i zabawa będą lepsze.

Jak widzicie na zdjęciach, Fujifilm instax mini 11 został wzbogacony w odświeżoną bryłę – teraz jest bardziej opływowy i współczesny, chociaż osobiście kojarzy mi się z donutem na talerzyku. Jest słodki. Nie zabrakło lusterka do robienia selfie oraz specjalnego trybu, informującego o tym, że aparat jest gotowy do zrobienia autoportretu. Ta funkcja pozwoli na dokładniejsze ustawienie ostrości na osobach blisko aparatu. Jej dopełnieniem jest tryb makro, który pozwoli zrobić zdjęcia z odległości zaledwie 30 centymetrów.

Fujifilm instax mini 11 został również wyposażony w tryb automatyki ekspozycji, który będzie dostosowywał czas otwarcia migawki oraz moc flasha w zależności od ilości światła zastanego, a nie w oparciu o koło nastaw jak w instaxie mini 9.

Obraz

Aparat będzie dostępny w 5 kolorach oraz będzie miał 2 opcjonalne spusty migawki – jeden świecący w ciemności, a drugi przypominający kryształ. Urządzenie pojawi się na rynku w połowie marca 2020 roku w cenie 339 złotych. Oprócz aparatu będą dostępne 2 nowe wkłady instax mini – Mini Blue Marble oraz Square White Marble.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)