Fujifilm instax mini 12 już jest. Wygląda inaczej i może więcej

Fujifilm instax mini 12 już jest. Wygląda inaczej i może więcej

Fujifilm instax mini 12 wygląda inaczej niż poprzednie wersje.
Fujifilm instax mini 12 wygląda inaczej niż poprzednie wersje.
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Marcin Watemborski
03.03.2023 11:44

Aparaty natychmiastowe Fujifilm instax mini są znane na całym świecie. Ten modny dodatek od lat robi furorę na imprezach i spotkaniach rodzinnych. Właśnie zobaczyliśmy nową wersję, która może przypaść do gustu wielu pasjonatom.

Fujifilm instax mini 12 jest ulepszonym aparatem natychmiastowym na małe wkłady. Zyskał on nowy wygląd, który nie jest aż tak obły, jak w przypadku poprzednika. Pojawiły się też nowe funkcje jak kontrola paralaksy, automatyczna kontrola lampy błyskowej oraz wielofunkcyjny obiektyw.

Fujifilm instax mini 12 występuje w 5 różnych kolorach.
Fujifilm instax mini 12 występuje w 5 różnych kolorach.© Licencjodawca

Kontrola paralaksy pozwala użytkownikowi zobaczyć w wizjerze kadr jeszcze lepiej, tym bardziej przy korzystaniu z trybu zbliżenia (Close-Up Mode), gdzie zjawisko jest znacznie widoczne. Wspomnianą opcję zbliżeniową włącza się przekręcając obiektyw – nie trzeba już montować żadnych nakładek ani męczyć się z szukaniem ustawień.

Fujifilm instax mini 12 pojawi się w połowie marca 2023 roku w sugerowanej cenie 79,95 dolarów amerykańskich. Będzie dostępny w 5 kolorach: różowym, fioletowym, białym, zielonym oraz niebieskim.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)