Fujifilm instax mini Evo Hybrid łączy świat fotografii cyfrowej i natychmiastowej

Fujifilm instax mini Evo Hybrid łączy świat fotografii cyfrowej i natychmiastowej

Fujifilm instax mini Evo Hybrid łączy świat fotografii cyfrowej i natychmiastowej
Marcin Watemborski
18.11.2021 09:13, aktualizacja: 06.03.2024 22:31

Jasne, zaraz ktoś powie, że przecież połączenie drukarki natychmiastowej oraz aparatu cyfrowego to nic nowego. I będzie miał rację, ale nie w takim wydaniu. Fujifim instax mini Evo Hybrid ma wbudowane 10 trybów obiektywu oraz 10 symulacji filmów, które znamy z bezlusterkowców. Wszystko jest podane w gustownej obudowie retro, a obsługa jest dziecinnie prosta.

Fujifilm instax mini Evo Hybrid to współczesny aparat natychmiastowy, jakiego potrzebuje rynek. To urządzenie może być kierowane nie tylko do miłośników imprez i robienia zdjęć od razu, ale również do pasjonatów fotografii, którzy cenią możliwość kombinowania ze zdjęciami, jak też posiadania ciekawego gadżetu.

Nowy aparat Fujifilm łączy świat fotografii cyfrowej oraz natychmiastowej. Po wciśnięciu spustu migawki, zdjęcie jest zapisywane w pamięci aparatu i po chwili możemy je wydrukować na papierze Fujifilm instax mini. Nowością jest nie tylko przyjemna dla oka obudowa w stylu retro, ale również dodanie 10 trybów obiektywu oraz 10 symulacji filmów, znanych z systemu Fujifilm X.

instax mini Evo "Show How You See The World"/ FUJIFILM

Łącznie mamy do dyspozycji aż 100 kombinacji estetyki zdjęć, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Warto pamiętać też o tym, że na rynku dostępne są wkłady kolorowe i czarno-białe w rozmiarze mini. Zestawienie wszystkiego razem może dać bardzo ciekawe efekty. Wisienką na torcie w kwestii ergonomii i ukłonem w kierunku miłośników fotografii tradycyjnej jest wajcha, przypominająca tę z klasycznych aparatów na film – tutaj do wydruku zdjęć.

Fujifilm instax mini Evo Hybrid wejdzie do sprzedaży w lutym 2022 roku w cenie 200 euro, czyli ponad 930 złotych. Wraz z nim pojawi się nowy wkład o nazwie Stone Gray, w cenie 10 euro za paczkę 10 zdjęć.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)