Fujifilm Instax Mini Link – nowa, mniejsza drukarka natychmiastowa

Fujifilm Instax Mini Link – nowa, mniejsza drukarka natychmiastowa
Marcin Watemborski

02.10.2019 07:36, aktual.: 02.10.2019 10:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Fujifilm zaprezentowała nową, malutką drukarkę do zdjęć natychmiastowych. Tym razem rozmiar jest naprawdę kompaktowy – jest mniejsza od smartfona. To ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią mieć zdjęcia nie tylko w pamięci telefonu.

Fujifilm Instax Mini Link wykorzystuje nową aplikację mobilną, która pozwoli szybciej przesłać zdjęcia do urządzenia. Przeniesienie obrazu zajmuje około 12 sekund, jak podaje producent, a wbudowana bateria ma starczyć na około 100 wydruków na jednym ładowaniu.

Pojawiły się dwie nowe opcje: Video Print oraz Party Print. Pierwszy z nich pozwala na wybranie stopklatki z filmu i wydrukowanie jej, druga natomiast umożliwia sparowanie 5 smartfonów jednocześnie i stworzenie sklejki na jednym wydruku. W Party Mode jest też opcja Surprise Mode, która wybierze przypadkowe zdjęcia, które ujawnione zostaną dopiero na wydruku.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Aplikacja pozwala na podstawową edycję oraz dodawanie ramek. Oprócz smartfona, z drukarką możecie sparować aparaty serii Fujifilm X oraz Fujifilm GFX dzięki aplikacji Fujifilm Camera Remote. Urzadzenie będzie dostępne w 3 wersjach kolorystycznych niebieskiej, białej oraz różowej i pojawi się na rynku 4 października. Cena to 99,95 dolarów (ok. 400 złotych).

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)