Fujifilm Instax Mini Link – nowa, mniejsza drukarka natychmiastowa

Fujifilm Instax Mini Link – nowa, mniejsza drukarka natychmiastowa

Fujifilm Instax Mini Link – nowa, mniejsza drukarka natychmiastowa
Marcin Watemborski
02.10.2019 07:36, aktualizacja: 02.10.2019 10:06

Firma Fujifilm zaprezentowała nową, malutką drukarkę do zdjęć natychmiastowych. Tym razem rozmiar jest naprawdę kompaktowy – jest mniejsza od smartfona. To ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią mieć zdjęcia nie tylko w pamięci telefonu.

Fujifilm Instax Mini Link wykorzystuje nową aplikację mobilną, która pozwoli szybciej przesłać zdjęcia do urządzenia. Przeniesienie obrazu zajmuje około 12 sekund, jak podaje producent, a wbudowana bateria ma starczyć na około 100 wydruków na jednym ładowaniu.

Pojawiły się dwie nowe opcje: Video Print oraz Party Print. Pierwszy z nich pozwala na wybranie stopklatki z filmu i wydrukowanie jej, druga natomiast umożliwia sparowanie 5 smartfonów jednocześnie i stworzenie sklejki na jednym wydruku. W Party Mode jest też opcja Surprise Mode, która wybierze przypadkowe zdjęcia, które ujawnione zostaną dopiero na wydruku.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Aplikacja pozwala na podstawową edycję oraz dodawanie ramek. Oprócz smartfona, z drukarką możecie sparować aparaty serii Fujifilm X oraz Fujifilm GFX dzięki aplikacji Fujifilm Camera Remote. Urzadzenie będzie dostępne w 3 wersjach kolorystycznych niebieskiej, białej oraz różowej i pojawi się na rynku 4 października. Cena to 99,95 dolarów (ok. 400 złotych).

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)