Fujifilm instax SQUARE SQ1 – kwadratowe zdjęcia w nowej formie

Fujifilm instax SQUARE SQ1 – kwadratowe zdjęcia w nowej formie
Marcin Watemborski

17.09.2020 07:29, aktual.: 17.09.2020 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fujifilm uzupełnia sowją linię aparatów natychmiastowych o model Fujifilm instax SQUARE SQ1. Pracuje on na znane z wcześniejszych generacji kwadratowe wkłady, lecz wygląda zupełnie inaczej. Z pewnością stanie się modnym dodatkiem dla wielu osób.

Fujifilm instax SQUARE SQ1 ustawia ekspozycję autmatycznie po naciśnięciu spustu migawki i optymalizuje parametry pod kątek sytuacji oświetleniowej. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia w fotografii, by móc cieszyć się dobrze naświetlonymi zdjęciami niemal od razu.

Nowością jest wprowadzenie trybu selfie, który aktywowany jest jednym dotknięciem – wystarczy przekręcić obiektyw na odpowiednią pozycję. Lusterko na przodzie aparatu znacznie ułatwi kadrowanie zdjęć z ręki.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Wraz z aparatem Fujifilm instax SQUARE SQ1 zostały wprowadzone dwa nowe rodzaje kwadratowych filmów: Rainbow oraz Monochrome. Pierwsze mają ramkę w kolorach tęczy, a drugie są czarno-białe, podobnie jak wcześniejsze wkłady do aparatów instax mini.

Instax SQUARE SQ1 będzie dostępny w 3 kolorach: Terracotta Orange, Glacier Blue oraz Chalk White. Pojawi się w sklepach 30 września 2020 roku w sugerowanej cenie detalicznej 559 złotych. Filmy będą kosztowały 47 zł (Rainbow) oraz 55 zł (Monochrome).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)