Fujifilm instax Wide 300 w kolorze toffee. To dopiero słodycz!

Fujifilm instax Wide 300 w kolorze toffee. To dopiero słodycz!
Marcin Watemborski

09.06.2020 09:22, aktual.: 09.06.2020 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fujifilm instax Wide 300 to aparat natychmiastowy na duże wkłady instax. Uwielbiają go nie tylko ludzie na imprezach, ale również profesjonalni fotografowie. Teraz aparat zyskał nowy kolor, na widok którego aż ślinka cieknie.

Fujifilm instax Wide 300 został wyposażony w nakładkę do zbliżeń, która pozwoli fotografować obiekty znajdujące się zaledwie 40 cm od obiektywu. Nie będzie najmniejszego problemu ze zrobieniem grupowego selfie. Dołączana soczewka powiększająca rozszerzy możliwości tego niepozornego aparatu.

Podstawowy obiektyw Fujifilm inxtax Wide 300 ma ogniskową 95 mm i ustawia ostrość od 90 cm do 3 m lub od 3 m do nieskończoności. Ze względu na format, obiektyw ten da pole widzenia szersze niż standardowa 50-tka na korpusach 35 mm.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/7]

Aparat jest wyposażony w możliwość automatycznego ustawiania ekspozycji, dzięki czemu można oddać odpowiedni nastrój na każdym zdjęciu. Można zmienić estetykę na jasną, ciemną lub normalną, dzięki czemu klimat zmieni się nie do poznania.

Przewagą aparatów Fujifilm instax Wide 300 nad instaxami mini jest format, który jest prawie dwa razy szerszy. W rękach wprawnego fotografa, ten aparat może być nie tylko zabawką, ale całkiem ciekawym narzędziem pracy, z powodzeniem sprawdzającym się w podczas sesji testowych w agencjach modelek lub przy projektach dokumentalnych.

Sugerowana cena producenta wynosi 511 złotych.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)