Fujifilm prezentuje smartfonową drukarkę do kwadratowych zdjęć instax SHARE SP‑3

Fujifilm prezentuje smartfonową drukarkę do kwadratowych zdjęć instax SHARE SP-3
Marcin Watemborski

25.10.2017 10:19, aktual.: 26.07.2022 18:17

Model drukarki instax SHARE SP-3 to najnowsze dziecko w rodzinie natychmiastowych drukarek od firmy Fujifilm. Poprzednie modele spotkały się z dużym uznaniem użytkowników. Nowy produkt wyróżnia się tym, że drukuje zdjęcia w kwadracie. Już niedługo pojawi się na polskim rynku.

Firma Fujifilm jak zwykle stawia na jakość wydruku. W tym roku zobaczyliśmy nowe kwadratowe instaxy. Producent nie pozostaje w tyle i pokazuje nową drukarkę smartfonową Fujifilm instax SHARE SP-3, stworzoną specjalnie z myślą o tym formacie. Stosunek boków 1:1 jest ostatnio bardzo populary i na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Instagrama. Wraz z drukarką dostarczane jest oprogramowanie, które w łatwy sposób przeprowadzi użytkownika przez kolejne kroki edycji.

Funkcja tworzenia kolażu (Collage Template) pozwoli na wydrukowanie do 9 zdjęć na 1 arkuszu filmu. Użytkownik będzie mógł również dodawać do obrazów tekst i bawić się 11 szablonami, które przypominają okładkę czasopisma, koszulkę lub płytę CD. Aplikacja jest kompatybilna z: Instagramem, Facebookiem, Eibo, Dropboxem, Google Photos oraz Flickrem.

Obraz

Drukarka będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Minimalistyczne wzornictwo zostało podkreślone niewielką wagą i rozmiarami urządzenia. Bez problemu zmieści się w plecaku, czy nawet kieszeni kurtki. Same zdjęcia mają rozdzielczość 800 x 800 punktów i 318 dpi. Fizyczny rozmiar zdjęcia to 62 x 62 mm bez ramki. Wyrdrukowanie jednej odbitki zajmuje zaledwie 13 sekund.

Obraz

Fujifilm isntax SHARE SP-3 jest ładowana za pomocą portu micro USB, a pełny akumulator wystarcza na około160 zdjęć. Zdjęcia mogą być drukowane bezpośredni ze smartfona lub z aparatu marki Fujifilm.

Więcej infromacji znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)