Nowe kolory ramek we wkładach do Instaxa Mini, Sky Blue oraz Black, prezentują się świetnie

Nowe kolory ramek we wkładach do Instaxa Mini, Sky Blue oraz Black, prezentują się świetnie

Nowe kolory ramek we wkładach do Instaxa Mini, Sky Blue oraz Black, prezentują się świetnie
Źródło zdjęć: © © [Fujifilm](http://www.fujifilm.com/)
Mikołaj Rożek
28.10.2016 06:09, aktualizacja: 26.07.2022 18:47

Firma Fujifilm dodała do bogatej linii wkładów filmowych Instax mini, ramki w jednolitych kolorach, seledynowym oraz czarnym. Te kolory na pewno dodadzą wyrazu naszym zdjęciom.

W tym roku firma Fujifilm mocno inwestuje w swoje produkty do fotografii natychmiastowej. Całkiem niedawno zapowiedziano wkłady Instax Mini Monochrom oraz aparat Instax Square, wykonujący zdjęcia w kwadracie. W składzie serii specjalnej filmów Instax mini znaleźć można było między innymi kolorystykę Rainbow, Candy Pop, Shiny Star, a nawet motyw z bajki Hello Kitty.

420747063060617032
© © [Fujifilm](http://www.fujifilm.com/)

Nowy dodatek to wersje Sky Blue oraz Black i są pierwszymi ramkami w jednolitym kolorze, innym niż biały. Oprócz odcienia, nie różnią się niczym więcej od pozostałych wkładów 54 x 86 mm. Kolory ramek wybrane zostały w głosowaniu przeprowadzonym na fanpage'u Fujifilm na Facebooku.

420747063060748104
© © [Fujifilm](http://www.fujifilm.com/)

Za oceanem Instaxy mini Black i Sky Blue mają być dostępne już w listopadzie 2016. Na razie nie podano informacji o dostępności i cenie wkładów w Polsce. Firma Fujifilm zastrzega sobie jednak prawo nieudostępniania niektórych wersji filmów w określonych krajach.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)