Gdyby dzieci rodziły się z zębami, wyglądałyby przerażająco

Gdyby dzieci rodziły się z zębami, wyglądałyby przerażająco

Gdyby dzieci rodziły się z zębami, wyglądałyby przerażająco
Źródło zdjęć: © © Ashley Evans / [Facebook](https://www.facebook.com/babieswithteeth/)
Paweł Ziemiński
12.12.2018 13:43, aktualizacja: 26.07.2022 16:02

Zęby – każdy z nas je ma (albo miał). Całe szczęście, że dzieci rodzą się bez nich, bo wyglądałyby naprawdę przerażająco. Zobaczcie zdjęcia, a zrozumiecie, o czym mówię.

Upływający czas najbardziej widać po tym, jak rosną nasze maluchy. Fotografka z USA, Ashley Evans, postanowiła jeszcze bardziej przyspieszyć ten czas i dorobić noworodkom zęby w Photoshopie. Przyznaję, że tego się nie spodziewałem. Dorosły uśmiech u dzieci to coś, co jest z jednej strony urocze, z drugiej przerażające. Wolałbym tego nie zobaczyć na żywo.

Projekt ”Babies with Teeth” (”Dzieci z zębami”)jest po prostu dziwny. Z jednej strony chcę o tym jak najszybciej zapomnieć, z drugiej nie mogę oderwać wzroku. Wszystko zaczęło się od aplikacji na smartfona, w której autorka projektu miała opcję dodania zębów. Pierwszy przykład powstał na podstawie zdjęcia jej 2-miesięcznego synka. Później przyszedł czas na zdjęcie córki. Fotografka nie mogła powstrzymać łez radości.

Jak się domyślacie, zdjęcia szybko trafiły do internetu. Ludzie oszaleli na punkcie dzieci z zębami. Mamy i ojcowie z całego świata zaczęli podsyłać zdjęcia swoich pociech, by Ashley dorobiła im zęby. Jak to się dalej potoczyło? Zobaczcie sami.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)