Genialne zdjęcia krajobrazowe na Instagramie 18‑letniego fotografa

Genialne zdjęcia krajobrazowe na Instagramie 18-letniego fotografa
Źródło zdjęć: © © Fabio Zingg / [Instagram](https://www.instagram.com/_fabiozingg/)
Marcin Watemborski

15.11.2017 08:06, aktual.: 15.11.2017 12:03

Media społecznościowe są świetne. Dostarczają nam co dnia dawkę inspiracji. Zdjęcia 18-letniego fotografa ze Szwajcarii – Fabio Zingga – na pewno zmotywują was do wyjścia z domu i wzięcia ze sobą aparatu. Rzućcie okiem koniecznie!

Fabio Zinng zaczął robić zdjęcia na rodzinnych wakacjach 2 lata temu. Powodem tego była zwyczajna nuda. Z czasem dołączył do The Alpinists, czyli grupy 9 młodych fotografów ze Szwajcarii, którzy razem przemierzają Alpy. Każdy weekend jest dla niego czasem na odreagowanie regularnej pracy.

Młody fotograf ma już całkiem pokaźną kolekcję zdjęć górskich. Odwiedził pasma górskie na Wyspach Owczych, w Kanadzie, Włoszech i Norwegii, lecz wciąż nie może wyjść z zachwytu dla rodzimych Alp. W końcu to jedno z najbardziej malowniczych pasm na świecie, co zdecydowanie widać na zdjęciach Zinnga.

Fotograf koncentruje się na ujmowaniu chwilowego piękna przyrody. Robi zdjęcia dokładnie ”tu i teraz” – nie wyczekuje specjalnych chwil, po prosty przeżywa to, co go otacza. Na jego zdjęciach zobaczycie piękne, gęste lasy, krystalicznie czyste jeziora oraz bogactwo wszelkich kolorów, w tym dużo zieleni, żółci i czerwieni.

Zobaczcie więcej zdjęć tego artysty na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)