Google Picasa - konkurs fotograficzny

Google Picasa - konkurs fotograficzny
Mateusz Gołąb

29.06.2010 13:32, aktual.: 01.08.2022 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google ogłosiło konkurs fotograficzny, którego motywem przewodnim jest architektura. Wybrano właśnie architekturę z prostego powodu - jest to wspólny motyw,  jakim można się pochwalić w każdym z państw biorących udział w tej zabawie. Konkurs organizowany jest w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburku, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii oraz oczywiście w Polsce.

Niestety, nagrodą jest jedynie - albo aż - umieszczenie zwycięskich zdjęć w sekcji Eksploruj na głównej stronie albumów Picasa. Ale to może i tak dobry sposób, na pokazanie się ze swoją twórczością szerszej publice. Zgłoszenia są przyjmowane od 21 czerwca do 2 lipca 2010 roku, a zgłaszać można swoje jedno, najlepsze zdjęcie.

Zgłoszenie zdjęcia polega na wrzuceniu go do swojego albumu publicznego i oznaczeniu tagiem "Architektura2010PL".

Już 12 lipca zespół Google wybierze 10 zdjęć i skontaktuje się z finalistami, którzy potem razem z Google utworzą konkursowy album. Około 14 lipca zostanie on opublikowany i będzie można głosować na najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie za pomocą przycisku "Podoba mi się" - to zdjęcie, które zbierze jakwięcej kliknięć, zwycięża (do 21 lipca 2010).

Źródło: Google Polska

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)