Goole Pixel 6 i 6 Pro: Aparaty będą wyglądały kompletnie inaczej. Sensownie?

Goole Pixel 6 i 6 Pro: Aparaty będą wyglądały kompletnie inaczej. Sensownie?

Goole Pixel 6 i 6 Pro: Aparaty będą wyglądały kompletnie inaczej. Sensownie?
Marcin Watemborski
14.05.2021 10:50, aktualizacja: 14.05.2021 13:26

Google nie zmieniało specjalnie wyglądu swoich smartfonów od dłuższego czasu. Przy kolejnej wersji Google Piexela, producent może zastosować radykalnie nowe wzornictwo. Czy przypadnie do gustu użytkownikom?

W najnowszym filmie Jona Prossera pojawiły się rendery domniemanego wyglądu smartfonów Google Pixel 6 oraz Google Pixel 6 Pro. Wyglądają one kompletnie inaczej niż te, które dotychczas widzieliśmy. Aparaty są umieszone w inny sposób, a kolory pozostawiają trochę do życzenia – chociaż to oczywiście kwestia gustu.

Prosser wspomina w filmie, że otrzymał wysokiej jakości zdjęcia produktów, aczkolwiek by chronić swoje źródło postanowił skorzystać z grafik przygotowanych przez Iana Zelbo, z którym współpracuje. Zobaczymy tu smartfony w kolorze kremowo-różowo-pomarańczowo-czarnym. Wyglądają dość nietypowo, jak na wzornictwo znane nam z produktów innych marek.

GOOGLE PIXEL 6 - EXCLUSIVE FIRST LOOK! Wild new design, features, and more!

To, co mocno zwraca uwagę fotografów, to oczywiście moduł aparatu, Wysepka na plecach urządzenia jest pociągnięta przez całą długość smartfonach. Wersja zwykła ma 2 aparaty oraz lampę błyskową, natomiast wersja Pro – 3 oraz flasha. Design kojarzy mi się trochę z Pokeballami, czyli kulami do łapania Pokemonów z popularnego anime.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Na przodzie pojawił się czarny punkt zamiast notcha – to oczywiście kamerka do selfie. Dopełnieniem designy smartfonów jest smartwatch w takich samych kolorach oraz minimalistycznej estetyce. Jednak oprócz potencjalnego wyglądu, o Google Pixel 6 oraz Google Pixel 6 Pro nie wiadomo nic. Pamiętajcie też, że to tylko doniesienia, więc trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)