Jak sfilmować ślub za pomocą ślubnego bukietu?

© PetaPixel
© PetaPixel
Olga Drenda

09.11.2012 09:06, aktual.: 26.07.2022 20:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sztuczka jak z filmu szpiegowskiego, czyli pomysł na oryginalny film – pamiątkę ze ślubu. Ben Horne i jego żona nagrali swój ślub z własnej perspektywy - ukryli kamerę w bukiecie.

Podczas przygotowań do ślubu Ben Horne, fotograf z San Diego, i jego żona wpadli na oryginalny pomysł. W ślubnym bukiecie schowali kamerę GoPro HD Hero 2, która rejestrowała całą ceremonię z perspektywy nowożeńców. Jak przekonuje Horne, proces filmowania przebiegał bardzo dyskretnie i nikt nie zauważył kamery, dopóki sam nie ujawnił sztuczki zebranym gościom. Trzeba przyznać, że to pomysł godny kina szpiegowskiego.

[solr id="fotoblogia-pl-31720" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/3647,slub-na-jednej-rolce-to-mozliwe" _mphoto="photoinvite03-150x150-67ef4f17c4.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2337[/block]

World's First HD Wedding Bouquet Camera

Fotografowie wiedzą doskonale, że rejestrowanie ślubów to niełatwa sprawa i dość wyczerpujące zajęcie (zapewne wielu naszych Czytelników zna to z własnego doświadczenia). Do tego, jeśli nowożeńcom zależy na oryginalnej pamiątce, trzeba się sporo nagłowić, w końcu w tej dziedzinie wiele już zostało powiedziane. W tym wypadku państwo młodzi mają nie tylko wyjątkowo pomysłowe nagranie (jak wynika z filmu, nie zrezygnowali przy tym z usług tradycyjnego fotografa), ale również cieszą się pozycją pionierów, bo - jak mówi Ben Horne - to prawdopodobnie pierwszy przypadek na świecie, kiedy sfilmowano ślub w HD za pomocą bukietu kwiatów.

Źródło: PetaPixel

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)