GoPro Hero 8 oraz GoPro Max już 1 października

GoPro Hero 8 oraz GoPro Max już 1 października
Marcin Watemborski

24.09.2019 07:42, aktual.: 26.07.2022 15:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na stronie internetowej GoPro pojawiły się zapowiedzi nowych produktów. Możemy spodziewać się, że zobaczymy kolejną wersję popularnej kamerki sportowej – GoPro Hero 8 oraz kamerki do wideo 360 stopni – GoPro Max. Zapowiada się ciekawie.

Poprzednia generacja kamerek sportowych GoPro Hero 7 zachwycała stabilizacją obrazu. Konkurencja wtedy odpowiedziała produktem DJI Osmo Action, który według mnie pokonał GoPro. Nowa wersja - GoPro Hero 8 - powinna charakteryzować się nie tylko ulepszoną stabilizacją, ale poprawionym nagrywaniem dźwięku. Akurat jakość audio zawsze pozostawiała wiele do życzenia w GoPro.

Na Facebooku GoPro pojawił się króciutki klip, w którym widzimy zlepek filmików, które wydają się naprawdę bardzo stabilne. Mam nadzieję, że zobaczymy produkt naprawdę wysokiej jakości. Gdy zatrzymacie klip i przyjrzycie się pokazanemu produktowi, dojrzycie coś, co przypomina kamerkę 360 stopni. Wielu użytkowników liczy na to, że 1 października zobaczymy premierę GoPro Max, która będzie miała zastąpić GoPro Fusion.

Niestety jeszcze nic nie wiemy na temat specyfikacji nadchodzących produktów. Plotki i wycieki nie informują o wielu rzeczach. Osobiście liczę na to, że zobaczymy nowe akcesoria – doczepiane źródła światła, moduł audio czy większy ekran. Czekam z niecierpliwością na premierę GoPro Hero 8 oraz GoPro Max.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)