GoPro Hero 8 oraz GoPro Max już 1 października

GoPro Hero 8 oraz GoPro Max już 1 października

GoPro Hero 8 oraz GoPro Max już 1 października
Marcin Watemborski
24.09.2019 07:42, aktualizacja: 26.07.2022 15:37

Na stronie internetowej GoPro pojawiły się zapowiedzi nowych produktów. Możemy spodziewać się, że zobaczymy kolejną wersję popularnej kamerki sportowej – GoPro Hero 8 oraz kamerki do wideo 360 stopni – GoPro Max. Zapowiada się ciekawie.

Poprzednia generacja kamerek sportowych GoPro Hero 7 zachwycała stabilizacją obrazu. Konkurencja wtedy odpowiedziała produktem DJI Osmo Action, który według mnie pokonał GoPro. Nowa wersja - GoPro Hero 8 - powinna charakteryzować się nie tylko ulepszoną stabilizacją, ale poprawionym nagrywaniem dźwięku. Akurat jakość audio zawsze pozostawiała wiele do życzenia w GoPro.

Na Facebooku GoPro pojawił się króciutki klip, w którym widzimy zlepek filmików, które wydają się naprawdę bardzo stabilne. Mam nadzieję, że zobaczymy produkt naprawdę wysokiej jakości. Gdy zatrzymacie klip i przyjrzycie się pokazanemu produktowi, dojrzycie coś, co przypomina kamerkę 360 stopni. Wielu użytkowników liczy na to, że 1 października zobaczymy premierę GoPro Max, która będzie miała zastąpić GoPro Fusion.

Niestety jeszcze nic nie wiemy na temat specyfikacji nadchodzących produktów. Plotki i wycieki nie informują o wielu rzeczach. Osobiście liczę na to, że zobaczymy nowe akcesoria – doczepiane źródła światła, moduł audio czy większy ekran. Czekam z niecierpliwością na premierę GoPro Hero 8 oraz GoPro Max.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)