GoPro HERO7 Black ma niesamowitą opcję stabilizacji HyperSmooth

GoPro HERO7 Black ma niesamowitą opcję stabilizacji HyperSmooth
Marcin Watemborski

21.09.2018 10:45, aktual.: 26.03.2020 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po kryzysie GoPro myśleliśmy, że firma raczej zniknie z rynku, a ku zaskoczeniu wszystkich ta zaprezentowała 3 wersje swojej nowej kamerki: GoPro HERO7. Zobaczcie, co tym razem oferuje nowa kamera do zadań specjalnych.

Co to jest GoPro?

GoPro to amerykańska firma technologiczna założona w 2002 roku przez Nicka Woodmana. Firma produkuje przede wszystkim kamery sportowe oraz opracowuje własne aplikacje mobilne oraz oprogramowanie do edycji wideo.

GoPro HERO7 Black

W wersji Black zobaczycie poprawioną stabilizację wideo, która nazywa się HyperSmooth. Pod spodem możecie zobaczyć, na czym dokładnie to polega. Jest to naprawdę ogromny krok naprzód w porównaniu do poprzednika – GoPro HERO6.

GoPro: Introducing HERO7 Black with HyperSmooth

Opcja HyperSmooth to bardzo zaawansowana stabilizacja obrazu, która sprawia, że obraz wygląda praktycznie jak nagrywany z użyciem gimbala. Funkcja działa również pod wodą i w sytuacjach, w których wstrząsy są naprawdę mocne, a gimbal zawodzi.

GoPro: Introducing HERO7 Black in 4K - Shaky Video is Dead

GoPro HERO7 Black oferuje również opcję nagrywania hyperlapse’ów pod nazwą TimeWrap. Oprócz tego będziecie mogli streamować filmy na żywo na serwisach: Facebook, YouTube, Twitch czy Vimeo.

GoPro: 4K60 Video

Nowa kamerka będzie nagrywała filmy w rozdzielczości 4K/60 oraz 1080p/240 oraz robiła zdjęcia o rozdzielczości 12 Mpix. Na tyle wersji Black znajdziecie ekran dotykowy. Urządzenie jest wodoodoporne do głębokości 10 metrów, umożliwia nagrywanie w zwolnionym tempie do 8 razy, lepsze rejestrowanie dźwięku, kontrolę głosową, lokalizację GPS oraz tryb HDR.

GoPro HERO7 Silver

Wersja Silver została odchudzona o opcję HyperSmooth, aczkolwiek znajdziecie w kamerce stabilizację eletroniczną. Brakuje też opcji strumieniowana. Tryb HDR został zastąpiony WDR (Wide Dynamic Range).

Obraz

Zdjęcia mają rozdzielczość 10 megapikseli, a filmiki 4K/30, natomiast możliwość nagrywania filmów w zwolnionym tempie została ograniczona do 2-krotnego spowolnienia.

GoPro HERO7 White

White to najuboższa wersja nowej kamerki. Będziecie mogli nią zrobić jedynie 10-megapikselowe zdjęcia oraz nagrać filmy w rozdzielczości 1080p/60. Opcja kontroli głosowej pozostała, jak w innych modelach oraz wodoodporność do 10 metrów.

Obraz

Kamerki będą kosztowały odpowiednio: 399 dolarów, 299 dolarów oraz 199 dolarów. Nie znamy jeszcze polskich cen i dostępności urządzeń.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)