GP ReCyko+ Pro Photo Flash to akumulatory, które powstały w błysku fleszy

GP ReCyko+ Pro Photo Flash to akumulatory, które powstały w błysku fleszy
Redakcja Fotoblogia.pl

08.05.2017 08:31, aktual.: 08.05.2017 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy, kto spotkał się z określeniem strobingu i postanowił sam skorzystać z reporterskich lamp błyskowych, zmagał się na pewno z problemem ich zasilania. Do tej pory nie było na rynku akumulatorków przeznaczonych do systemowych fleszy. Firma GP postanowiła uzupełnić tę lukę i stworzyła GP ReCyko+ Pro Photo Flash.

Błyskanie ma swoje ograniczenia. Mamy do wyboru wielkie lampy studyjne z potężnymi agregatami lub małe lampy systemowe. Wielu fotografów poszło w stronę tzw. strobingu i wybrało lżejszą opcję. Przysłowiową kulą u nogi w tym przypadku jest niestety kwestia zasilania – zwykłe baterie nie dają sobie rady i szybko się zużywają.

Rozwiązaniem tego problemu są akumulatorki, które charakteryzują się możliwością wielorazowego zasilania. Dzięki produktom GP Batteries radość z błyskania będzie jeszcze większa.

Obraz

Akumulatory GP ReCyko+ Pro Photo Flash zostały stworzone z myślą o fotografii błyskowej. Pojemność aż 2600 mAh pozwoli na wykonanie do 1400 błysków z jednej lampy. Dodatkowo nowy produkt wyróżnia się odpornością na duży pobór mocy. Innymi słowy – nasze flashe będą ładowały się stosunkowo szybciej. Następną zaletą akumulatorków jest wysoka wytrzymałość – producent utrzymuje, że akumulatorki zachowają nawet do 80% energii po roku od ładowania.

Kolejnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze akumulatorów, jest ich żywotność. Ze względu na moc i wytrzymałość, GP ReCyko+ Pro odznaczają się krótszą żywotnością – do 300 cykli. Plusem jest to, że w momencie ich zakupu i wyciągnięcia z opakowania – są one naładowane i gotowe do pracy.

Obraz

Nowa linia akumulatorów będzie się doskonale sprawdzała z nową ładowarką USB 421. Naładowanie 4 baterii zajmie jej 3 godziny, a pojedynczą sztukę nakarmi w 40 minut. Dodatkowo będziemy mogli kontrolować poziom naładowania akumulatorów dzięki 4 wskaźnikom LED.

Rekomendowana cena detaliczna 4 akumulatorków ma się wahać w przedziale 70-80 złotych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)