Gra o tron. Album fotograficzny zza kulis serialu

Gra o tron. Album fotograficzny zza kulis serialu
Kasia Piotrowska

18.09.2019 07:44, aktual.: 26.07.2022 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Autorką zdjęć jest Helen Sloan, która fotografowała na planie wszystkich ośmiu sezonów serialu. W listopadzie do sprzedaży trafi album fotograficzny z niepublikowanymi zdjęciami zza kulis.

"The Photography of Game of Thrones" ukaże się 5 listopada 2019 roku. Będzie to zbiór najlepszych zdjęć z wszystkich sezonów kultowego serialu. Autorką fotografii jest Helen Sloan, która była obecna na planie od początku powstania produkcji. Współautorem albumu, odpowiedzialnym za tekst, jest Michael Kogge.

W środku poza 850 fotografiami z planu znajdziemy ciekawostki i anegdoty zza kulis. Dzięki nim będziemy mogli nie tylko zobaczyć ulubione sceny z innej perspektywy, ale również dowiedzieć się jak powstawała scenografia oraz jak wiele osób było odpowiedzialnych za sukces serii.

The Photography of Game of Thrones Trailer

Pierwszy odcinek "Gry o tron" został wyemitowany 17 kwietnia 2011 roku. Jeśli z napięciem obserwowaliście losy bohaterów z Siedmiu Królestw, to album na pewno przywoła wspomnienia. Może nada się na prezent dla fana serialu? Można go zamówić w przedsprzedaży za 52,50 dolarów (około 206 złotych). Na razie nie wiadomo, czy doczekamy się wersji z polskim tłumaczeniem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)