Grałeś w Angry Birds? Te zdjęcia pokazują jak wyglądają te ptaki w prawdziwym życiu!

Grałeś w Angry Birds? Te zdjęcia pokazują jak wyglądają te ptaki w prawdziwym życiu!

Grałeś w Angry Birds? Te zdjęcia pokazują jak wyglądają te ptaki w prawdziwym życiu!
Źródło zdjęć: © © Ossi Saarinen / [Instagram](https://www.instagram.com/soosseli/)
Marcin Watemborski
01.03.2018 09:13, aktualizacja: 01.03.2018 10:13

Ossi Saarinen z Finlandii jest miłośnikiem dzikiej przyrody. Jego zdjęcia ptaków są po prostu przeurocze i wyglądają jak żywcem wyjęte z gry Angry Birds, która kiedyś była jedną z najbardziej popularnych. Grali w nią chyba wszyscy.

Nie jestem ornitologiem, ale wiem jedno – zdjęcia tych ptaków są zachwycające, a Ossi Saarinen ma niezłe wyczucie chwili. Jego fotografie przedstawiają różnorodne zwierzęta Finalndii, i szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że jest tam tak wiele charakterystycznych ptaków.

Na zdjęciach zobaczymy m.in.: modraszkę zwyczają, raniuszka zwyczajnego czy wąsatkę. Już nawet nie do końca chodzi o to, jakie są to gatunki ptaków, ale o sposób, w jaki ujął je Ossi. Wszystkie wyglądają jakby było konkretne wkurzone! Z drugiej strony – są w tym wszystkim po prostu urocze.

Saarinen spędza godziny na mroźnych łąkach i w lasach rodzimej Finlandii, gdzie temperatury często sięgają -20 stopni Celsjusza. Jednak to go nie zniechęca do cierpliwego podglądania zwyczajów fauny lodowej krainy, uzbrojonego w niezawodny aparat.

Więcej jego zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)