Gwiazdy kiedyś i dziś. Zobacz genialne fotomontaże

Gwiazdy kiedyś i dziś. Zobacz genialne fotomontaże

Gwiazdy kiedyś i dziś. Zobacz genialne fotomontaże
Źródło zdjęć: © © Ard Gelinck / [Instagram](https://www.instagram.com/ardgelinck/)
Paweł Ziemiński
22.11.2019 12:58, aktualizacja: 22.11.2019 13:58

Czas nie jest łaskawy dla większości gwiazd, które z roku na rok widocznie się starzeją – oprócz Keanu Reevesa, Johnny'ego Deppa i Krzysztofa Ibisza. Niektórzy zaczynają nabierać charakteru wizualnie, inni po prostu staja się starsi. Ard Gelinck zrobił zestawienia znanych osób obecnie oraz z ich dużo młodszymi wersjami. Wyszło to świetnie!

Każdy zmienia się na przestrzeni lat – dochodzą zmarszczki, albo odchodzą, rysy twarzy stają się inne, co jest szczególnie modne w Hollywood. Niektórzy aktorzy i aktorki zaczęli zyskiwać więcej zleceń z wiekiem i to nie tylko ze względu na doświadczenie, ale również aparycję.

Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat, dzięki świetnemu projektowi holenderskiego grafika Arda Gelincka. Umożliwił on podróż w czasie znanym osobom, by mogły stanąć do portretu z młodszymi wersjami samych siebie na jednym zdjęciu. Artysta przyłożył się do starań do fotomontaży i wyszło to po prostu super!

Pamiętasz niektóre z tych osób, jako młodsze wersje? Czas leci, prawda? Nic na to nie poradzimy. Jedynie możemy cieszyć się, że mieliśmy możliwość obserwować rozwój tych osób i docenić to, jak świetni się stali.

Więcej zdjęć jest na Instagramie Arda.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)