Hähnel Combi TF - bezprzewodowa kontrola nad lampą błyskową

Hähnel Combi TF - bezprzewodowa kontrola nad lampą błyskową
Karolina Adamus

16.09.2010 09:30, aktual.: 01.08.2022 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Hähnel ma zamiar przedstawić na targach Photokina 2010 w następnym tygodniu bezprzewodowy wyzwalacz lamp błyskowych o nazwie Combi TF. Gadżet ma pozwolić na zdalną kontrolę nad wyzwoleniem migawki, ustawieniem ostrości czy otwarciem migawki w trybie Bulb. Akcesorium będzie dostosowane do aparatów takich firm, jak: Canon, Nikon, Panasonic i Olympus.

Obraz

"Dla fotografowania dzikiej natury, krajobrazów i sportu. Po prostu przykręć aparat do tripoda i uchwyć chwilę na zdjęciu".

Takim hasłem firma Hähnel przekonuje do swojego gadżetu. Combi TF składa się z odbiornika przykręcanego do korpusu aparatu oraz nadajnika w postaci pilota, którego możemy użyć w odległości nawet 100 metrów od lustrzanki. Hähnel Combi TF jest urządzeniem małym i kompaktowym, które pozwala nie tylko na samo wyzwolenie lampy błyskowej, lecz także na:

  • automatyczne ustawienie ostrości,
  • wykonywanie zdjęć w trybie wielokrotnym,
  • wyzwolenie migawki w trybie bulb,
  • wyzwolenie migawki z 4-sekundowym opóźnieniem.

Wyzwalacz Combi TF pracuje z częstotliwością FSK 2.4 GHz.

Obraz

Produkt firmy Hähnel znalazł się już w sklepach. Brytyjski premier-ink.co.uk oferuje wersję przeznaczona do Canona w cenie 49,95 funtów, czyli około 230 złotych. Akcesorium zostanie oficjalnie zaprezentowane na Photokina 2010.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)