Jego mniejszy brat, Hama Daytour Backpack 180, oferuje równie imponująca liczbę 8 obiektywów, które można schować do specjalnie przygotowanych przegród. W obu plecakach miejsce na lustrzankę zostało przewidziane na samej górze, tak aby mieć do niej łatwy dostęp w każdym momencie. Dodatkowe, kolorowe kieszonki pomogą w odróżnieniu od siebie akcesoriów (np. zapełnionych od pustych kart pamięci).
Ponadto dostęp do głównej kieszeni w modelu Daytour Backpack 230 możliwy jest dzięki umieszczonym po boku dwóm zamkom. W ten sposób możemy szybko wyjąć lustrzankę, nie otwierając całego plecaka i nie narażając innych elementów na uszkodzenie. Daytour Backpack 180 jest niestety otwierany tylko od góry.
Zarówno Daytour 180, jak i Daytour 230 został wyposażone w osłonę przeciwdeszczową oraz gumowaną podstawę. Większa wersja plecaka będzie kosztować 139 euro (550 zł). Backpack 180 ma być dostępny w cenie 99 euro (392 zł).