“How I Got The Shot” to poradnik, w którym zajrzymy za kulisy sesji fotograficznych

“How I Got The Shot” to poradnik, w którym zajrzymy za kulisy sesji fotograficznych

“How I Got The Shot” to poradnik, w którym zajrzymy za kulisy sesji fotograficznych
Marcin Falana
12.05.2017 11:52, aktualizacja: 12.05.2017 18:22

Darmowe warsztaty “How I Got The Shot” przybliżą wam w praktyce pracę 12 fotografów w takich dziedzinach, jak: fotografia mody, samochodów, reklama, malowanie światłem i portrety.

"How I Got The Shot" to darmowe warsztaty fotograficzne, które pokazują, jak pracują uznani fotografowie w praktyce. Do dyspozycji mamy artykuły, filmiki zza kulis, oraz dokładny opis, jak zostało wykonane konkretne zdjęcie.

How I Got the Shot Educational Guide - 2nd Edition

Warsztaty oparte są na pracy 12 fotografów uznanych w swoich dziedzinach. Wśród nich znaleźli się: Easton Chang, Jeremy Cowart, John David Pittman, Kira Derryberry, Glyn Dewis, Jordan Green, Maurice Jager, Brooke Mason, Zach Sutton, Brandon Tigrett, Evan Guttman, oraz Eric Paré, jeden z najbardziej rozpoznawalnych lightpainterów.

Zobaczcie, jak pracują zawodowcy, jak ustawiają światło, dobierają parametry, obrabiają zdjęcia i przede wszystkim, jakie mają tricki. "How I Got The Shot" to praktyczna wiedza poparta konkretnymi przykładami zdjęć i sposobu ich wykonania, więc szczególnie na początku swojej przygody z fotografią warto ją przyswoić. Żeby pobrać poradnik wystarczy wypełnić podstawowe dane na stronie www.tethertools.com.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)