Ice Light - idealne światło w podróży zamiast softboxa

Ice Light - idealne światło w podróży zamiast softboxa
Źródło zdjęć: © © Andrew Faulds
Marcin Falana

05.11.2014 09:58, aktual.: 26.07.2022 19:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Westcott ma w swojej ofercie kilka ciekawych produktów oświetleniowych. Jednym z nich jest tuba z diodami LED - Ice Light, która daje miękkie światło dzienne 5400 K o maksymalnej mocy 150W. Ice Light oferuje wbudowaną baterię, więc może posłużyć jako źródło światła w plenerze.

Zestaw Ice Light
Zestaw Ice Light

Lampa Ice Light firmy Westcott to bardzo sprytne rozwiązanie dające miękkie, równe światło dzienne. Z powodzeniem może zastąpić studyjny softbox w miejscach, w których nie możemy z niego skorzystać. Lampa Ice Light jest wyposażona w dyfuzję dzięki czemu daje miękkie światło. Kąt świecenia to 72,7 stopnia. Westcott chwali się żywotnością lampy, która ma świecić ponad 50 000 godzin.

The Ice Light

Ice Light oferuje maksymalny ekwiwalent mocy 150W, do dyspozycji mamy też dimer, za pomocą którego możemy sterować mocą lampy. Obudowa jest wykonana z aluminium. W środku znajduje się bateria litowo-jonowa, na pełnej mocy Ice Light może świecić przez godzinę. Lampy możemy też używać podczas ładowania.

Ice Light
Ice Light

Cały zestaw Ice Light waży zaledwie 3,2 kg i składa się lampy, ładowarki, klipsów do filtrów i futerału. Ice Light nie jest tani, jednak jak na sprzęt studyjny nie rzuca na kolana, w B&H kosztuje 450 dolarów, na stronie producenta 499.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także