Ich samolot się rozbił. Pierwsze co, to zrobili selfie

Ich samolot się rozbił. Pierwsze co, to zrobili selfie

Zdjęcie chwilę po katastrofie samolotu.
Zdjęcie chwilę po katastrofie samolotu.
Źródło zdjęć: © Twitter
Marcin Watemborski
29.11.2022 08:41, aktualizacja: 29.11.2022 09:12

Rozbitkowie z katastrofy lotniczej w Peru zrobili selfie chwilę po tym, jak ich samolot się rozbił. Chcieli pokazać, że żyją i zdjęcie opublikowali w mediach społecznościowych. W tle zobaczymy zniszczony samolot.

Enrique Varsi-Rospigliosi zamieścił na Twitterze swoje zdjęcie z partnerką. Selfie zrobili minuty po tym, jak doszło do zderzenia samolotu z samochodem strażackim na lotnisku w Limie. W wypadku zginęło dwóch strażaków.

Zdjęcie zostało podpisane słowami: "Kiedy życie daje ci drugą szansę" oraz podpisane polsko-brzmiącym hashtagiem #latam, czyli nazwą linii lotniczych, z których korzystała para. Samolot rozbił się na pasie startowym 18 listopada 2022 roku. Podczas wypadku zaczął płonąć. Na pokładzie samolotu było 120 osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zdjęcie zebrało na Tiwtterze ponad 200 tys. reakcji i wiele komentarzy. Mnóstwo osób zwróciło uwagę na to, że publikacja samego zdjęcia jest nie na miejscu tak szybko po wydarzeniu, tym bardziej, że dwie osoby zginęły. Inni natomiast cieszyli się, że parze rozbitków nic się nie stało.

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)